Сумка стала частиною образу будь-якої жінки. І тому до її вибору треба підходити з делікатністю. Одяг, який не виходить з моди, буде добре виглядати з сумкою, яка підібрана зі смаком.

Як вибрати сумочку на кожен день?

Як рекомендує магазин SARA.com.ua по адресу https://sara.com.ua/sumki/ginochi-sumki/ - для початку краще придбати базову модель. Багато хто вибирає сумку під девізом «на всі сезони і кілька років». Базова сумочка повинна дарувати не тільки зручність і практичність, але і поєднуватися з будь-яким чином і палітрою кольорів. Найоптимальніша варіація - це аксесуар середньої величини в форматі А4.

При цьому сумка повинна мати коротку ручку. Крім того вона може використовуватися як пакет для покупок. Аксесуар повинен поєднуватися з квітами одягу в гардеробі. Влітку можна вибрати сумки в теплих тонах, таки як бежевий, молочний, коричневий колір. Також потрібно пам'ятати, що на базовій сумці не повинно бути декоративних елементів.

Також не зайвим буде наявність аксесуару з довгим ремінцем. Така сумочка відмінно підходить для прогулянок і шопінгу. Для вечірок в запасі завжди потрібно мати клатч різного стилю. При цьому не можна забувати про те, що зараз носять.

Правила вибору

Існує кілька основних порад, які прийдуть на виручку при виборі сумки. До них відносяться:

  • Колір аксесуара повинен поєднуватися з усіма тонами одягу. Після покупки сумка не повинна припадати пилом в шафі.
  • Необхідно триматися подалі від сумки з блискітками і металевими елементами. Оскільки при носінні такі елементи темніють, а блискітки випадають.
  • При обмежених витратах грошей на сумку з чистої шкіри може і не вистачити. Натомість можна вибрати аксесуар з синтетичної сировини. Альтернативним варіантом є простий матеріал або в'язана сумка.
  • Не варто купувати сумку, яка є копією дорогого бренду. Краще купувати предмет невідомого виробника з індивідуальним стилем.
  • При покупці варто врахувати якість шиття ручки і підкладку. Підкладка не повинна бути тонкою і заважати замку. Ручки в якісних моделях акуратно пришиті і витримують немаленьку вагу.
  • Сумка повинна володіти лаконічністю і простотою, відмінною якістю.
  • Не варто забувати і про особисті уподобання і смак. Оскільки вони в першу чергу допоможуть вибрати відповідний клатч.
  • Пора року теж має значення. Влітку слід віддавати перевагу моделям з яскравих тканин і шкіри. Привабливо виглядають солом'яні аксесуари, особливо якщо планується відпочинок біля моря.