У салонах часто пропонують замовити гарнітур під ключ разом з вбудованою побутовою технікою. Ціни зазвичай вище, ніж в інтернет - магазинах (іноді різниця може досягати 30-40%), а за їх установку, швидше за все, доведеться платити додатково. Можливо, варто купити кухні мдф шпоновані, а техніку купити окремо? Так, але тут можуть бути нюанси. Приклад: якщо ви відмовитеся купувати техніку в салоні, продавець може зробити додаткову націнку на шафи та фасади, або збільшити вартість збірки кухні, особливо якщо ви вибрали нестандартні модулі.

Якщо ви мало готуєте і часто провітрюєте кухню, можна купити скляні кухні та обійтися без витяжки. Так ви зможете заощадити не тільки на купівлі приладу, але й на шафці для нього. Однак майте на увазі: з часом на меблях з'явиться наліт, а корпус навісних шаф, може пошкодитися від впливу гарячого пара.

Побутова техніка зменшених габаритів економить простір, але не бюджет. Якщо дозволяє площа вашої кухні, купуйте техніку стандартних розмірів. Так і у випадку з шафами, ціни на нестандартні моделі вище.

Чи варто економити на складанні кухонного гарнітура?

Збірку кухні на замовлення львів ціни часто доводиться оплачувати додатково. Зазвичай така послуга обходиться в 10% вартості гарнітура. Для недорогих кухонь можна знайти збирачів, які беруть фіксовану суму або називають ціну за погонний метр. Теоретично можна заощадити та зібрати кухню самостійно. Але майте на увазі: багато виробників дають гарантію на меблі тільки за умови, якщо гарнітур збирали їх спеціалісти, або офіційно сертифіковані майстри.

Обробка корпусу

Плівка ПВХ, якою ламінують корпус кухонного гарнітура, теж може відрізнятися за ціною. У деяких виробників найпопулярніші декори коштують дешевше та присутні в складських позиціях. Інші варіанти можуть коштувати дорожче, та іноді доступні тільки під замовлення.

Яка стільниця дешевше

Найпопулярніший варіант для кухонь середнього класу, є стільниця з ДСП, ламінована пластиком. На ціну впливає не тільки якість обробки, але і товщина основи.