Упорядковуючи офіс безпосередньо в робочому кабінеті або вдома, необхідно зібрати весь комплект меблів, здатних подарувати максимальний комфорт під час багатогодинної сидячої роботи за комп'ютером. І найбільшу ефективність показали сьогодні ергономічні крісла. Вони представлені різними моделями: як бюджетнішими, так і преміальнішими з розширеним функціоналом.

Головною особливістю подібних конструкцій є облік усіх анатомічних особливостей тіла та здатність забезпечити максимальну підтримку хребту. Що у свою чергу допомагає уникнути появи набряків, болю та дискомфорту у м'язах та суглобах.

Через широкий асортимент вибрати ергономічні крісла може бути не так просто. Ми зібрали найпоширеніші помилки, яких обов'язково варто уникати.

Неправильно підібраний розмір крісла

Саме ергономічне крісло має всі необхідні рішення для того, щоб забезпечити комплексну підтримку вашому тілу. Однак це можливе лише при виборі правильної конструкції. І перш ніж купити ергономічні крісла, продумайте: який розмір буде вам найбільш оптимальним. Оскільки:

  1. Занадто велике крісло призводить до того, що ви працюєте з неправильною поставою.
  2. Занадто маленькі моделі будуть стискати тіло, сковувати рухи і викликати дискомфорт.

Підбираючи відповідну модель, враховуйте ваше зростання та вагу.

Ігнорування розмірів робочого місця

Підбираючи зручні ергономічні крісла, потрібно дивитися не лише на вашу комплекцію, а й на габарити робочого місця, де буде встановлюватися конструкція. Насамперед зверніть увагу на висоту та площу робочого столу. Тим більше, якщо вона не має регуляторів для корекції висоти.

Ігноруючи цей фактор, ви ризикуєте купити ергономічне крісло, яке буде занадто високим для вашого столу, або навпаки – надто низьким. У будь-якому з цих випадків ви не зможете зручно налаштувати висоту крісла та помітно знизите рівень комфорту під час роботи.

Неправильний вибір матеріалів

Розміри та форми ергономічного крісла – важливі чинники. Однак, звертати увагу варто також і на матеріали, з яких виготовляється основа. Особливо вплив тканини на якість та комфорт під час роботи ви відчуєте спекотного літа.

Сьогодні виробники виготовляють крісла із використанням різних матеріалів. Однак у хорошій моделі тканина має:

  • забезпечувати хорошу циркуляцію повітря – тобто запобігати сильному запотіванню шкіри навіть у спекотному приміщенні;
  • відрізнятися простотою у догляді, можливістю легко випрати будь-які забруднення, надовго зберігати яскравість відтінку та цілісність покриття.

Сьогодні офісні крісла виготовляються із натуральної чи штучної шкіри, сітки, льону тощо. Бажано протестувати кілька різних моделей, щоб зрозуміти, яка з них є для вас найкомфортнішою.