Дарсонвалізація давно використовується для лікування різних захворювань та застосовується в косметології. Пристрій вирішує проблеми зі шкірними захворюваннями, неврологічними порушеннями, хворобами опорно-рухового, гінекологічного та урологічного характеру. У салоні краси апаратом дарсонвалізації прибирають зморшки, рубці, підтягують шкіру, борються з целюлітом, стимулюють ріст волосся.

Дарсонваль може бути компактним апаратом з невеликою потужністю для домашнього використання. Стаціонарний пристрій має безліч різновидів електродів та необхідної потужності для медичних та косметологічних кабінетів.

Як вибрати апарат Дарсонваль?

Сучасний апарат дарсонваль - пристрій, що складається з генератора, трансформатора, електродів та насадок різної форми. Насадки бувають подовжені, т-подібні, грибоподібні, гребінцеві.

Дарсонваль використовується у двох областях: медицина та косметологія. У сфері медицини пристрій справляється з неврологічними, гінекологічними, стоматологічними проблемами, захворюваннями серцево-судинної та дихальної систем.

У сфері косметології інструмент використовують для стимуляції росту волосся, усунення целюліту, розширених вен, дерматологічних проблем зі шкірою.

Дарсонваль купить можна на сайті techno-med.com.ua!

Дарсонвалізації ділиться на два види: місцева та загальна:

Місцева дарсонвалізація має на увазі вплив на окремі ділянки тіла скляним електродом. Область обробки: шкіра, волосся, слизова оболонка, пряма кишка. Сеанс супроводжується комплексом різних впливів: високочастотним струмом, випромінюванням електромагніту, ультрафіолету, озоном та азотом.

Загальна дарсонвалізація у медицині практично не використовується. Причина - відсутність спеціального обладнання, яке є клітиною дарсонваля. У цей пристрій поміщається людина, імпульс впливає відразу на все тіло.

Замовити апарат Дарсонваль ви можете прямо зараз в інтернет-магазині techno-med.com.ua!

Ефективність процедур

Нормалізація кровообігу призводить до того, що тканини починають краще насичуватися киснем, отримують більше харчування, у результаті їх відновлення і оновлення відбувається швидше.

Найчастіше кажуть, що дарсонвалізація зменшує зморшки, стимулює процеси активного омолодження, проте слід пам'ятати, що цей ефект може бути різної сили в різних людей і багато в чому залежить від індивідуальної реакції організму на процедуру.