Кухонні комбайни здатні виконувати безліч функцій. Для цього виробники оснащують техніку різними ножами, насадками. Пропонуємо ознайомитися з моделями, які увійшли до трійки найкращих приладів, оснащених м’ясорубкою. Image

Kenwood KHC29.P0SI

Функціональність приладу розширюють два дроти, завдяки яким можна використовувати будь-які насадки з комплекту. Мотор девайсу швидко розганяється до 14 тис. об./хв., що дає йому змогу дробити горіхи, колоти лід. Завдяки KHC29.P0SI навіть новачок може приготувати смачні страви. Адже прилад виконує функції:

  1. подрібнювача;
  2. блендера;
  3. соковижималки;
  4. міксера;
  5. м’ясорубки;
  6. кухонного комбайна.

Новітні технології дають змогу пристрою виконувати роботу втричі швидше. Об’єму чаші 3,3 л достатньо, щоби приготувати страву на сім’ю, компанію друзів. Спеціальна кришка захищає кухню від забруднень.

Tefal QB516D38

Хороший приклад компактної, але потужної машини. Універсальність дає змогу використовувати один комбайн з м'ясорубкою замість кількох приладів. Подовжений віночок Flex Whisk гарантує бездоганний результат збивання. Дістаючи дна чаші, легко перетворює інгредієнти на пишну однорідну масу. Крута повітряна піна виходить навіть з одного яйця. Універсальна лопатка з пластику швидко замішує пюре, фарш, сприяє подрібненню печива в крихту, приготуванню пластичної глазурі, соусів. Незмінно якісний результат замішування гарантує планетарна система з протилежно-спрямованим рухом елементів техніки. Асортимент насадок дає змогу приладу подрібнити м’ясо та інші продукти, як у м’ясорубці, замішувати тісто для локшини, пельменів, вареників, натирати овочі на борщ, салат. Місткої сталевої чаші об’ємом 4,6 л достатньо для приготування великих порцій страв. Чаша блендера на 1,5 л дає змогу готувати крем-супи, пюре, смузі, коктейлі. Миттєвому вирішенню завдань сприяє двигун потужністю 1100 Вт, здатний працювати у восьми режимах швидкості.

Tefal Masterchef Grande QB813D38

Зручний і компактний кухонний комбайн є хорошою заміною багатьох приладів, що спрощує приготування страв, заощаджує місце. До комплекту моделі входять три типи змінних насадок, великий набір знімних механізмів. Удосконалений двигун нового покоління має потужність 1,5 кВт. Це дає змогу отримати ідеальний результат за лічені хвилини. Модель комплектується:

  1. вінчиком для збивання бісквіту, омлетів, білкового і вершкового кремів;
  2. гаком для замісу крутого тіста для вареників, щільного дріжджового для пиріжків;
  3. біттером для розсипчастого пісочного тіста, змішування кремів, соусів, фаршів.

Окрім великої чаші на 6,7 л, техніка оснащується ємністю на 1,2 л, м’ясорубкою з насадкою кеббе і двома сітками, тертками для шинкування овочів, нарізки.