Інноваційна екологічна сушарка для сипучих матеріалів ECO-Dryers польського виробника AMS-elektronik займає лідерські позиції на міжнародному ринку. В ній ідеально поєднані високоякісні матеріали, функціональність та прийнятна ціна. Надійним постачальником даного типу обладнання являється компанія «РМП БІОЕНЕГРІЯ», яка спеціалізується на реалізації обладнання для подрібнення, сушіння, брикетування та сепарації деревини та металу. Ознайомитись з асортиментом товару можна на офіційному сайті організації https://rmpbio.ua/katalog/obladnannya-dlya-sushki/, де представлена повна інформація про вироби.

Особливості роботи осушувача ECO-DRYERS

Дане обладнання забезпечує якісну сушку сипучих матеріалів, в тому числі тріски та тирси, отримуючи високі еколого-економічні показники. Продуктивність камери в годину може досягати до 500 кг випаровування вологи, забезпечуючи безперервність процесу шляхом постійного надходження гарячого повітря (до 120 ° С). Оптимальний температурний режим запобігає згоранню та псуванню сировини. Завдяки укомплектуванню камери пластинчастим механізмом теплообмінника перехресного типу використане повітря служить теплоносієм для нагрівання, виконуючи енергозберігаючу функцію. Даний процес повністю комп᾽ютеризований, тому керувати ним не складно.

Переваги використання стрічкових сушарок ECO-DRYERS

Конструктивне виконання осушувача ECO-DRYERS дозволяє використовувати його для деревних відходів, різноманітних сипучих матеріалів, зернових культур. Завдяки прийнятній ціні та високій ефективності роботи, він являється затребуваним серед споживачів.

До основних переваг використання стрічкової сушарки відносять:

  • простота в установці та експлуатації;
  • адаптація до різних умов сушки;
  • можливість бережної сушки сировини при низьких температурах;
  • екологічна безпека завдяки незначним викидам;
  • економія енергії;
  • доступність.

Завдяки модульним деталям обладнання досить легко транспортувати та збирати. Сучасна автоматизована сушарка ECO-DRYERS – правильне рішення як для великих підприємств, так і для приватних господарств.