Роботи-пилососи, як і інші розумні гаджети Xiaomi, підключаються до програми Mi Home.

Mi Home - універсальна програма, що розробляється компанією Xiaomi, через яку управляються десятки пристроїв - від датчиків розумного будинку до електротранспорту та побутової техніки. Програма доступна як на Andriod так і на iOS.Для підключення робота-пилососа до програми знадобиться:

  • робот-пилосос Xiaomi або партнерів компанії 

  • Смартфон на Android 4.4 або iOS 9.0 і вище 

  • Wi-Fi роутер, який працює в діапазоні 2,4 ГГц

Щоб підключити робот пилосос до смартфону завантажуємо програму "Mi Home" у магазині програм "Play Market" або "App Store"

  1. Запускаємо програму та вибираємо країну та регіон.У додатку Mi Home регіони виступають у ролі хмарного сервісу. Кілька років тому пристрої розумного будинку працювали лише в регіоні "Китай". Починаючи з минулого року компанія додає популярні пристрої та інші регіони. Тепер, роботи-пилососи, які випускає Xiaomi та партнери, підключаються і через інші регіони. У нашому випадку обираємо регіон "Україна".

  2. Натискаємо кнопку "Увійти" і вводимо логін та пароль Mi облікового запису або створюємо новий обліковий запис.

  3. Натискаємо "Додати пристрій". Програма попросить дозволити доступ до розташування, щоб знайти пристрої поблизу. Дозволяємо, так буде простіше знаходити та підключати нові пристрої.

  4. Включаємо Робот-пилосос і чекаємо, коли він відобразиться в додатку.

  5. Підключаємося та вибираємо маршрутизатор, який стоїть у будинку. Потім вводимо пароль мережі Wi-Fi, тобто пароль цього роутера і чекаємо, коли робот-пилосос підключиться до мережі.

  6. Вибираємо місцезнаходження, наприклад "Гостина" та ім'я пристрою.

Все! Робот-пилосос підключено.

Ми підключали пилосос Dreame F9, але принцип підключення однаковий у кожної моделі.

Завдяки додатку Mi Home збільшується функціонал роботів-пилососів. Наприклад, за допомогою програми будується карта будинку, з'являється зоноване прибирання, постановка віртуальних стін, прибирання за розкладом і так далі.

Ознайомитись з роботами-пилососами Xiaomi можна у нас на сайті в розділі "Товари для дому" - "Роботи-пилососи".

Що робити, якщо не вдається підключити робот-пилосос Xiaomi до смартфону.