Послуги вантажного таксі користуються великою популярністю. Це доступний та зручний спосіб переміщення вантажів на різні відстані. Затребувані такі послуги як комерційними організаціями, так і приватними особами. У кожному більш-менш великому місті подібні послуги пропонують безліч компаній, пропозиції яких відрізняються цінами і доступними моделями автомобілів.

Для яких цілей підходить вантажне таксі

Дані послуги дозволяє здійснити такі вантажоперевезення:

  • офісний чи побутовий переїзд;
  • перевезення товарів між складами чи доставка великогабаритних предметів своїм клієнтам;
  • доставка речей до залізничного вокзалу чи аеропорту;
  • вивіз будівельного сміття після капітального ремонту (див. докладно) тощо.

Окрім самого транспортування, вантажоперевізники пропонують і додаткові послуги. Наприклад, компанія "Мотор-М" надає всім своїм клієнтам також послуги розвантаження та навантаження, а також послуги вантажників та упаковку.

Кому вигідні послуги вантажного таксі

Вантажне таксі є чудовою альтернативою власному парку вантажних транспортних засобів. Для більшості компаній його наявність економічно невигідно через невелике завантаження або непостійність вантажоперевезень. Крім компаній, клієнтами служб вантажного таксі можуть стати і приватні особи, яким необхідно перевезти великогабаритні предмети або велику кількість дрібних. З першими звичайний легковий автомобіль не впорається, а з другим доведеться зробити багато рейсів, що не зовсім доцільно і в багатьох випадках невигідно.

Послуги вантажного таксі користуються попитом і серед будівельних бригад, комунальних підприємств. Особливості служб, що займаються перевезеннями, полягає в тому, що вони мають автопарк зовсім різних автомобілів, що відрізняються за технічними характеристиками та вантажопідйомністю. Клієнт може підібрати собі транспорт відповідно до поставлених поточних завдань. Для вирішення інших завдань можна використовувати іншу модель машини. Для своїх постійних клієнтів багато компаній пропонують суттєві знижки, що роблять процес користування їхніми послугами ще вигідніше. Крім цього, досить багато служб мають свої сайти та програми, де замовити відповідний вантажний автомобіль можна ще швидше.

Детально: https://motor-m.kiev.ua/vantajne_taksi_kiev.html