Електричний гриль — сучасний кухонний пристрій, який дозволяє легко та швидко готувати улюблені м'ясні страви вдома. Підтримання встановленого температурного режиму далеко не єдина функція цього типу приладдя. Сучасні моделі пропонують великий набір функцій, оснащені таймерами та підтримують розумні програми прожарювання.

Для того щоб не помилитися з вибором, варто попередньо ознайомитися з класифікацією та властивостями моделей. Сьогодні на ринку величезний попит мають електрогрилі від перевірених виробників: Tefal, Rommelsbacher, Wollmer, KITFORT та інших.

Спеціальні різновиди грилів для дому

Електричні бутербродниці вважаються «молодшими родичами» традиційних електрогрилів. Вони працюють за аналогічним принципом, однак мають меншу потужність (до 800 Вт) та обмежений функціонал. Більш функціональні моделі дозволяють готувати не лише бутерброди, але й інші види випічки з тіста: вафлі, пончики, тістові «кошики».

Просунуті прилади оснащені знімними панелями для розширення функціональних можливостей. Піца-мейкери, раклетниці та млинниці призначені для приготування окремих страв і зазвичай використовуються в кухнях закладів громадського харчування.

Конструкція домашніх грилів являє собою дві закріплених на кришці панелі, під якими розташовано нагрівальний елемент, оснащений температурним датчиком. Моделі елітного класу мають сенсорні панелі й таймери. Такі прилади використовуються для приготування різноманітних страв з м'яса, птиці, риби, овочів. З їх допомогою можна швидко готувати бутерброди та запікати коржі.

Критерії вибору контактних електрогрилів

Основними параметрами, на які потрібно звертати увагу під час вибору моделі, є:

  • максимальна температура;
  • потужність;
  • вид панелей;
  • система управління.

Пристрої з більшою потужністю пропонують вищу температуру та швидкість нагрівання. Моделі від провідних виробників працюють надійно та підтримують необхідний температурний режим в процесі приготування.

Нестача потужності є основною причиною завчасного падіння температури. Рекомендована потужність побутових електрогрилів (у тому числі бюджетних) коливається в діапазоні від 1500 до 2500 Вт.

Якщо ви плануєте регулярно готувати якусь конкретну страву, перед придбанням пристрою переконайтеся, що його пікова температура буде достатньою для ваших потреб.

Грилі бюджетної категорії, як правило, мають незнімні панелі. Більш просунуті моделі дозволяють знімати панелі шляхом натискання на спеціальну кнопку. Це дозволяє легко замінити пошкоджену панель та спрощує догляд за приладом.

У деяких сучасних електричних грилях нагрівальні елементи вбудовані безпосередньо в панелі, що гарантує більш точний контроль за температурним режимом та покращену теплопровідність.

Управління цими кухонними приладами здійснюється за допомогою електронних або механічних елементів. Багатий вибір різних видів електрогрилів пропонує сайт алло.юа в Харкові. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати модель для ваших потреб, на сайті доступно швидке оформлення замовлень.