Батькам завжди хочеться, щоб малюки не тільки наслідували найкращі прагнення дорослих, а й були кращими, швидше навчалися, цікавилися різними корисними заняттями. Одним із найкорисніших занять, яке на перший погляд може здаватися важким для дітлахів, є саме читання. Вважається, що перша книжка стане свого роду індикатором, який дозволить малюкові зацікавитися, захотіти розвивати навички читання вже самостійно. При цьому, існує думка, що занадто важкі та нецікаві книжки можуть навпаки – відвернути маленького «чомучку» та відбити інтерес до книги. Чи так це насправді і яку саме книжку варто обирати малюкові в якості першої? Спробуємо розібратися.

Дитяча книгарня видавництва Ранок пропонує користувачам настільки великий асортимент літератури для малечі, що Ви точно зможете знайти найвдаліший варіант. Серед пропозицій на сайті представлені класичні та нестандартні твори, книжки, які відомі багато десятиліть та нові твори, які створені українськими та відомими на весь світ сучасними авторами. Придбати будь-яку книжку можна легко, використовуючи зрозумілий каталог для пошуку на сайті. За необхідності консультанти допоможуть оприділитися із вибором та оформленням замовлення.

Поради, які допоможуть обрати першу книгу

Якщо Ви хочете, щоб перше читання дітям дійсно було цікавим та пізнавальним, обирайте:

  • Яскраві сучасні книжки, які мають кольорову обкладинку та багато малюнків всередині.
  • Книжки з різними ефектами – розгортки, панорами, пазли, віконця, будь-які інші елементи, які будуть додатково привертати увагу дітлаха будуть важливим та корисними.
  • Книжки, які відповідають вподобанням малюка, звертайте увагу на ті аспекти, які його більше цікавлять. Це можуть бути розповіді про улюблених мультиплікаційних героїв, тварин або транспорт - ті теми, які подобаються маленькому читачеві.
  • Літературу за віком – чим менше малюк, тим простіше вона повинна бути. Маленькі віршики, прості історії, створені для конкретного віку будуть просто ідеальними.

Важко сказати, чи стане малюк полюбляти читання у випадку, якщо перша книжка йому сподобається. Але, можна стверджувати з впевненістю, що чим більше цікавих книжок буде в Вашій домашній бібліотеці, тим більш яскравим та веселим буде Ваше сумісне дозвілля. В магазині видавництва Ранок, за посиланням тут, Ви точно знайдете ідеальне рішення для Вашого малюка