Система Trade in авто у Києві дозволяє прийняти автомобіль з пробігом у залік вартості нового.

Обмін відбувається так:

1. Ви вибираєте новий автомобіль у автосалоні.

2. Експерт компанії Trade IN Group оцінює авто з урахуванням технічного стану та року випуску.

3. Ви підписуєте договір купівлі-продажу старого автомобіля.

4. Ви вносите доплату – різницю між ціною нового автомобіля та ціною старого.

5. Ви їдете на новому авто.

Дізнатися більше про трейд-ін авто ви можете, відвідавши сайт компанії Trade In Group!

Трейд ін – програма обміну старого автомобіля на новий із компенсацією різниці вартості

У кожного автовиробника розроблена своя програма Трейд ін авто, яка встановлює умови обміну обміну авто на авто та надання знижки на продаж нового авто. Вона описує марку, модель, рік випуску, пробіг та технічний стан машини, яка може бути прийнята в Трейд ін. Несправні, биті або автомобілі у заставі не підходять для системи обміну. За програмою трейд ін офіційний дилер може приймати в Трейд ін авто тільки своєї марки або будь-якої іншої.

Переваги Trade - in

1. Економія часу. Послуга Trade-in дозволяє купити та продати машину в одному автосалоні. Ви не розміщуєте оголошення, не приймаєте дзвінки, не показуєте вечорами машину.

2. Юридична чистота. Система обміну в офіційних дилерів жорстко регламентована і можливість зіткнутися з юридичними проблемами вкрай мала.

3. Знижка на новий автомобіль. Послуга Trade – in передбачає знижку нової машини. Однак знижка може поширюватись лише на певну модель у лінійці. Обов'язково уточнюйте це в автосалоні.

4. Кредит. Ви оформляєте доплату за нову машину в автокредит і банк переказує гроші відразу в автосалон.

Недоліки Trade-in

1. Вартість викупу нижча, ніж при самостійному продажу. Це головна вада системи Трейд ін. Салон враховує витрати на продаж авто, тому пропонує низьку вартість автомобіля із пробігом.

2. Обмежений вибір авто. Ви змушені купити нову машину тільки в автосалоні, де робите обмін за системою Trade in. Звертайтеся до дилерів, які мають великий власний склад авто.

Система Трейд ін – це безпечний спосіб продажу машини, але не вигідний. Тому в кожному конкретному випадку порівнюйте справедливість пропозиції щодо ціни викупу та пропонованої знижки. Можливо, купити новий автомобіль та продати старий вигідніше у різних автосалонах.

І насамкінець маленька хитрість. Ви можете отримати ту ж знижку на новий автомобіль, не здаючи старий у Trade-In, якщо прийдете в автосалон наприкінці місяця. Коли потрібно виконувати план продажу, менеджери автосалонів готові знижувати ціни максимально!