Не кожна жінка може похвалитися гарними віями, даними природою. Однак сьогодні цю проблему легко вирішити за допомогою нарощування. Дуже легко і швидко можна отримати густі, довгі, красиві вії. Причому сучасні технології та матеріали, дозволять зробити це не тільки у професійному салоні краси, а й удома без спеціальних умов. Продукція Kodi Professional може вам у цьому допомогти.

Основні методи нарощування

Можна виділити три основні види кріплення вій:

  • Поресничний. В такому випадку кожна вія окремо кріпиться. Відступ складає приблизно 0.5 мм від повік. Від того, скільки вій кріпиться на одну свою, визначається обсяг нарощування. Дві на одну рідну – 2D, три – 3D і так далі. Слід враховувати, що чим більша кількість вій кріпиться, тим сильнішим буде навантаження на власні волоски. В такому випадку потрібно буде дуже ретельно за ними доглядати. Тривалість носіння складає до 3 місяців. При цьому кожного місяці їм потрібно буде проводити корекцію.
  • Пучковий. Даний метод передбачає кріплення цілого пучка вій, який складається з більш ніж двох штучних вій. Даний спосіб являється досить непомітним, оскільки пучки також кріпляться до справжнього волоска. Але тільки у тому випадку, якщо це безвузликова технологія. Вузликові пучки, які кріпляться до шкіри, доволі помітні. Зате таку процедуру не обов’язково робити в салоні, а можна виконати й вдома.
  • Стрічковий. Або ж звичайні вії для нарощування. Максимально простий спосіб. Він полягає у тому, що на шкіру повік фіксується вже готовий набір. Зазвичай такий варіант використовується для якогось разового випадку, оскільки вії добре тримаються не більше однієї доби. При цьому їх можна використовувати багато разів.

Як наростити вії в домашніх умовах

Як правило, в домашніх умовах краще нарощувати вії, використовуючи вже пучки готових волосків, особливо вузликового типу, які кріпляться безпосередньо до шкіри. При цьому, щоб правильно нарощувати вії, потрібно дотримуватись наступних етапів:

  • Підготовка робочого місця. Слід подбати про гарне освітлення, зручне розташування дзеркала. Також розкладають пучки відповідно до порядку їх приклеювання, готують пінцет із вигнутими кінчиками, ватяні диски для очей, клей та невелику скляну ємність для роботи з ним.
  • Підготовка натуральних вій. Вона включає зняття всієї декоративної косметики та знежирення шкіри та вій відповідним засобом. Фахівці рекомендують використати спеціальний праймер. Знежирення необхідно для того, щоб зняти природне жирове мастило волосків і шкіри, що перешкоджає міцній фіксації пучків за допомогою клею.
  • Нанести трохи клею на підготовлену скляну пластинку (або фольгу). Пам’ятайте, що він досить швидко висихає, тому одноразово потрібно видавлювати одну краплю, якої вистачить для приклеювання чотирьох-п’яти пучків.
  • Вмочити вузлик пучка в клей. Для цього пінцетом обережно беруть пучок і тупим кінчиком вмочують у клей. Надлишок клею витирають об серветку.
  • Приклеїти пучок до рідних вій. Акуратно піднести за допомогою пінцета пучок і приклеїти його якомога ближче до лінії зростання вій.
  • Після приклеювання всіх пучків обробити вії спеціальним закріплювачем.

Зазвичай процес приклеювання вій починають із зовнішнього куточка ока. Це пов’язано з тим, що в цій області зафіксувати вії більш складно. Щоб руки не так сильно втомлювалися, краще потрохи працювати спочатку над одним оком, потім над іншим, та знову мінятися.

Недоліки нарощування вій у домашніх умовах

Не зважаючи на те, що вії можна наростити і вдома, у цього способу є і свої недоліки.

  • Термін носіння порівняно короткий.
  • Є можливість занести інфекцію до ока.
  • При недостатній кількості досвіду можна травмувати вії та зробити залисину, яка буде дуже довго відростати.