Внутрішній бак водонагрівача - це сталевий емалевий або склокерамічний бак.

Вимоги до емалі досить високі, в ідеалі емаль і матеріал бака повинні мати однаковий коефіцієнт теплового розширення - це дозволяє виключити появу тріщин. Різні виробники використовують різноманітні по складу емалі наносять їх різними способами.

Дізнатися вартість бойлерів можна в розілі бойлери львів ціни нашого магазина.

Іноді баки роблять із нержавіючої сталі, водонагрівачі малого обсягу, іноді мають мідний або пластиковий бак.

Водонагрівачі з емалевим баком можуть служити дуже довго, але для продовження терміну експлуатації необхідно періодично перевіряти і змінювати захисний магнієвий анод. Магнієвий анод нейтралізує корозію за допомогою накладання протилежного струму.

Сьогодні ви можете купити розширювальні баки львів дуже вигідно.

Баки з нержавіючої сталі можуть потекти в місцях зварних швів, якщо в цілях економії використовується сталь низької якості - зменшується термін служби всього водонагрівача, так як ремонту такий бак не підлягає.

Сумлінні виробники дають гарантію на баки до 10 років.

Який вибрати проточний або накопичувальний водонагрівач

Для нагріву рівної кількості води обидва види водонагрівачів, і проточний, і накопичувальний витрачають однакову кількість електроенергії, різниця тільки в часі нагрівання.

Накопичувальні водонагрівачі, які пропонує інтернет-магазин опалення espo мають більш високу ціну, габарити їх більше ніж у проточних і швидко нагріти воду не вийде, і тепловтрати в них будуть більше. Тому, якщо користуватися водою періодично - краще вибрати проточну модель, а якщо гарячою водою користуватися постійно - зручніше і дешевше встановити накопичувальну модель.

Обсяг бака кожен споживач підбирає під свої витрати води.