Кожна жінка хоче виглядати красиво, намагається підібрати найкращі аксесуари, завдяки яким весь наряд буде виглядати приголомшливо та захоплююче. Саме прикраси, придбані на сайті https://zarina.ua/catalog/kolie роблять вечірню сукню, діловий, елегантний костюм або навіть повсякденний одяг завершеним. Однак важливо знати, на що звернути особливу увагу, та які елементи можна підібрати в тому чи іншому випадку.

Унікальне намисто

Намисто є найпопулярнішою прикрасою, оскільки воно найбільше визначає характер вбрання. Прикраси на шию – чудове доповнення до багатьох стилів, але потрібно пам’ятати кілька правил. Одна і та ж сукня може стати основою для різних стилізацій, в залежності від того, якими аксесуарами ви її доповнюєте. Цікаве за формою велике намисто з коштовних каменів або їх імітація зробить творіння елегантним, але з відтінком стилю бохо:

  • авангардним,
  • креативним,
  • та оригінальним.

Для вечірніх заходів підійдуть перлинні або срібні намиста з фіанітами, які чудово відбивають світло і є альтернативою діамантам.

Ще одне рішення – великі виразні сережки, до яких надягаєте не намисто, а відповідний браслет.

Якщо ви вибираєте дуже стильну сукню, то потрібно щоб прикраси були приглушеними. Найкраще рішення – ланцюжки з підвісками, які тонко підкреслять декольте і шию. Також слід пам’ятати, що форма намиста повинна відповідати вирізу горловини. Найчастіше на V-подібний виріз підходять кольє, що утворюють трикутник, а до напівкруглих – намиста.

Кожен день для роботи ви вибираєте прикраси, які підкреслять вашу красу. Це не може бути занадто кричущим, тому для цієї нагоди підійдуть усілякі непомітні ланцюжки з підвісками. Однак для більш офіційних випадків ніщо не буде більш елегантним, ніж перлинне намисто. Багато намиста такого типу можна знайти в пропозиції інтернет магазину, які ідеально підходять до кожного вбрання.

Невеликий, але необхідний аксесуар

Крім намиста ми пропонуємо вибрати сережки, і тут у вас є величезне поле, щоб похизуватися. Можна вибрати сережки на паличці, так звані гвинти, які здаються непомітними. Проте перлинні шпильки додають обличчю сяйва та оживляють втомлений колір обличчя, а блиск циркону привертає увагу. Такі види сережок підійдуть як для роботи, так і для повсякденного використання.

Для особливих випадків ви вибираєте висячі або нарізні сережки і лише фантазія може обмежити вас у виборі форм та кольорів.