Світ дітей незвичайний, безтурботний, тут панує фантастика та великі пригоди. Читаючи дітям, ми відкриваємо їхню свідомість новинам та знанням, розвиваємо інтереси, формуємо систему цінностей та ставлення до світу. Гарно підібрана розвиваюча література для дітей, буде гарним помічником для батьків!

Гарна книга

Це підвищить рівень культури дитини та підтримає її гармонійний емоційний розвиток. Книга має бути адаптована до віку та чутливості дитини і не повинна викликати страху та занепокоєння.

Гарна книга несе позитивний і правильний моральний посил, що відповідає світогляду батьків. Він сприятиме формуванню відповідних відносин і поведінки, зокрема, таких, які виражають повагу до людей, країни, тварин і природи, справедливого закону та соціальних норм.

Книга вчить думати і давати собі раду у різних ситуаціях, розважає на високому рівні.

Розвиває чутливість до прекрасного, пояснює світ.

Формує оптимізм та впевненість у собі.

Саме собою книга має велику художню цінність як витвір мистецтва.

Варто рекомендувати

Через велику кількість різноманітної дитячої літератури ви можете використовувати перевірені, відмінні класичні твори, добре прийняті людьми з усього світу. Велика письменниця, наприклад, Астрід Ліндгрен (1907–2002), шведська письменниця дитячої літератури. Ми завдячуємо їй чарівними історіями з життя «Дітей Буллербі», незвичайними пригодами «Пеппі Довгапанчоха», неслухняними розіграшами «Еміля Смоландського» та багатьом іншим!

Діти з Буллербіна - ідеальне рішення для дітей, які вступають до школи. Книга описує часи, вже трохи далекі від наших, коли не було сучасних технологій, діти, їхня радість і цікавість у житті, бешкетність і прагнення до пригод все ще залишаються незмінними.

Дія відбувається у невеликому селі Буллербюн та її мальовничих околицях, а також у школі, яку відвідують діти. Брітта, Анна, Лассе, Боссе та Оллі - головні герої оповідання. Їм від 7 до 9 років і вони нерозлучні. Вони багато часу проводять за захоплюючими іграми на свіжому повітрі, надзвичайно незалежні та винахідливі. Вони бігають по луках, граються з тваринами, купаються в озері і часто вирушають у невеликі поїздки. Вони шукають скарби, тікають від небезпечного барана, допомагають своїй вчительці, коли вона хвора. Дівчатка стають опікунами маленької Керстін і дізнаються, як складно правильно виростити дитину. Діти дуже люблять одне одного, хоча часто розігрують один одного різні жарти. Дівчатка змагаються з хлопчиками і часто кидають їм подалі, всі дівчата з Буллербіна збираються вийти заміж за своїх неслухняних друзів. Діти завжди виявляють повагу до старших і батьків, зазвичай слухняні та ввічливі. Їм ніколи не буває нудно і прикро з приводу того, що вони живуть у крихітному селі. Вони задоволені своєю долею, щасливі та щасливі.

Інтернет-магазин книг відомого українського видавництва Віват - це місце, де ви знайдете гарні захоплуючі книги для вас і вашої дитини!