Одне з головних доданків здоров'я – це правильне харчування. Харчування - це сукупність процесів, пов'язаних зі споживанням харчових речовин і засвоєнням їх організмом, завдяки чому забезпечується нормальне функціонування організму. Зберегти молодість, красу та здоров'я можна тільки одним способом! Потрібно вибрати для себе шлях здорового способу життя.

Вирішили вести здоровий образ життя? Шукаєте де можна придбати якісні продукти  до складу яких надходять лише натуральні компоненти? Сьогодні Затишна сімейна пекарня "Хорс" (Адреса: Урожайний тупик, 2, Кременчук, Полтавська область, 39616 телефон +380960553774) пропонує придбати корисні продукти за кращими цінами.

Великим попитом серед сучасного споживача користується бездріжджовий хліб, котрий має відмінні смакові якості. На сайті сімейної пекарні представлений бездоганний смачний та корисний хліб у різних варіаціях. Напроти кожного продукту є детальний опис, вказано ціну, склад, тощо. 

А мабуть вас цікавить сейтан? Всім відомо, що сейтан − це продукт харчування, виготовлений з пшеничного білка. Він може бути використаний в будь-яких стравах замість м'яса, роблячи ці страви вегетаріанськими. Продукт насичений мікроелементами, вітамінами та амінокислотами, котрі є дуже необхідними для здоров'я. продукт дуже поживний. Сейтан ціна доступна та відповідає середньому ціновому сегментові сучасного ринку. 

Окрім хліба та сейтана затишна сімейна пекарні пропонує ще безліч корисних продуктів на будь-який смак: печиво, крекери, багети, арахісова паста, масло рослинне, оцет натуральний. 

Сьогодні продукція Хорс має безліч переваг:

  • лише натуральні інгредієнти та корисні компоненти;

  • великий асортимент готових продуктів;

  • якість запропонованої продукції;

  • наявність сертифікатів;

  • доступність ціни;

  • бездоганні смакові показники.

Здорове харчування від Хорс − це можливість наситити свій організм усіма необхідними для здоров'я компонентами та мікроелементами. Пам'ятайте, що Вся необхідна енергія надходить з їжі. тому економити на корисних продуктах не рекомендується. 

На сайті ви можете більш детально вивчити весь асортимент продукції, котру пропонує сімейна пекарня та прочитати відгуки постійних клієнтів. Доставка продукції здійснюється по всіх регіонах у межах країни. Сплачувати замовлення ви можете будь-яким зручним для вас засобом.