Яким видам хобі ви надаєте перевагу? Екстремальним видам спорту чи затишному домашньому відпочинку? Якщо останній варіант про вас, то радимо звернути увагу на трендові в останні роки hand-made ідея по створенню картин своїми руками. Це цікава і легка техніка, яка дозволяє відчути себе художником, розпису картини по схемі, яка має підказки у вигляді цифр, та викладення блискучої мозаїки.

Картина по номерах допомагає тисячам українців втілити в життя свою дитячу мрію — малювати фарбами на полотні. У спеціальний набір для творчості додано все необхідне для митця-початківця:

  1. акрилові фарби на водній основі в щільно закритих баночках;

  2. пензлики різних розмірів;

  3. схема нанесена на художнє полотно і закріплена на дерев’яний підрамник

  4. інструкція, як розмалювати перший шедевр, і контрольний лист для звірки номерів фарб і позначок на ескізі.

Присвятіть декілька тижнів приємному заняттю і створите дивовижний шедевр! Такими картини, зазвичай, прикрашають стіну власного будинку. Але майже кожну 10 розмальовку купують на подарунок. При цьому вибирають, як і новий набір, щоб людина, якій він назначається, змогла самостійно оствоїти техникі дивовижного живопису. Також часто дарують і завершену роботу, якщо знають які сюжети довподоби друзям або рідним.

Початківці, зазвичай, вибирають легкі схеми із яскравими сюжетами. Одним із найкращих виробників таких наборів є ТМ Ідейка. Бренд створює свої новинки в першу чергу орієнтуючись на початківців, школярів і підлітків і тих творчих натур, хто бажає швидко отримати готовий результат. У інтернет-магазині Raskraski зібрано весь можливий перелік наборів українського виробника.

Також у вказаному магазині представлено і інший популярний вид хендмейд поробок алмазна мозаїка. При формуванні каталогу враховано останні тренди щодо вибору таких блискучих картин, тому ви з легкістю знайдете великі і маленькі схеми, набори і підрамниками і без них. Комплекти теж містять всі аксесуари для роботи:

  • блискучі акрилові камінчики із гранями круглої або квадратної форми, розфасовані у спеціальні пакети;
  • стилус (клейовий олівець), шматочок селикону та / або пінцет;
  • лоточок із луночками, щоб зручно було висипати камені гранями вгору;
  • схема із клейовою основою, захищена від передчасного висихання прозорою плівкою;
  • ключ до схеми для перевірки відповідності символів на ескізі і кольорів стразів.

Спробуйте відтворювати інтер’єрі картини з новомодними техніками! Вам сподобаються захопливі антистрес хобі і кожного дня будите пишатися результатами своєї роботи!