Напевно вас зараз цікавить питання перекриття даху вашого будинку. Якщо ви як раз підшукуєте відмінні матеріали для перекриття, то, напевно, погодитеся, що ідеальним варіантом для такого фронту робіт вважається металочерепиця. Справа залишилася за малим – вибрати який же саме марці металочерепиці переважніше віддавати свій голос.

Якщо ви хочете замовити дійсно преміальні матеріали для покрівлі та при цьому за найкращими цінами, у нас для вас є відмінне рішення. Сьогодні хочемо поговорити про такий покрівельний матеріал як металочерепиця Arcelor.

Особливості металочерепиці Arcelor

Металочерепиця торгової марки Арселор, що її можна побачити на сайті – це стовідсоткова німецька якість. Буває така металочерепиця глянцевою й матовою. За останні кілька років торгова марка придбала неймовірну популярність в Європі. Частенько її використовують й споживачі України. Дійсно, про якість цієї металочерепиці сперечатися не варто оскільки про неї сьогодні говорять багато відомих будівельників.

Цінність даного матеріалу полягає ще й в тому, що вага металочерепиці в порівнянні з іншими різновидами металочерепиці досить легка. Її лист товщиною всього якихось 0.52 мм. У той час як інша металочерепиця важить, наприклад, аж в цілих 10 разів більше. Серед основних значущих переваг німецької металочерепиці Arcelor окремо хотілося б виділити наступні:

  • широка колірна гамма;
  • наявність декількох різновидів форми листів металочерепиці;
  • відмінна зносостійкість;
  • стійкість металочерепиці до різних погодних явищ, таких як грози, сніг й палюче сонце (металочерепиці не страшно нічого);
  • вироби зберігають свою початкову форму й зовнішній вигляд протягом дуже тривалого часу;
  • металочерепиця відрізняється стійкістю до пилу, а також наявністю спеціального покриття завдяки якому на даху будинку не будуть накопичуватися опади.

Словом, металочерепиця Arcelor – це стовідсоткова якість, високий відсоток надійності, красивий колір та яскравий блиск протягом довгого часу. Якщо ви хочете купувати металочерепицю цього виробника по відмінним ринковим цінам, ласкаво просимо в популярний на території України інтернет-магазин КиївДах.

Тут є широкий вибір металочерепиці за доступними цінами. В асортименті є підрозділ за кольором покриття, виробником й виробником металу, а також за назвою профілю й товщиною металу. Іншими словами, вам не складе особливих труднощів підібрати оптимальну варіацію металочерепиці Arcelor саме в вашому конкретному випадку.