Як відомо, для кожної дитини найкориснішим є молоко матері. Однак рано чи пізно настає момент, коли з різних причин вам доведеться відлучити дитину від грудей. Які дитячі суміші для новонароджених будуть найкращим вибором, якщо ви більше не зможете годувати грудьми? 

Яке молоко для новонародженого?

Найкраще молоко для новонародженої дитини - це грудне молоко, яке повністю задовольняє її потреби у всіх поживних речовинах. ВООЗ рекомендує годувати дитину грудьми до 2 років - по можливості. На жаль, дуже часто буває так, що з різних причин грудне вигодовування слід припинити набагато раніше. Нерідкі випадки припинення лактації. Перш ніж відмовитися від грудного вигодовування, можна спробувати стимулювати лактацію. Існують також захворювання молочної залози або ситуації, коли дитина просто не хоче їсти з грудей. Коли грудне вигодовування закінчується, варто подумати про вибір правильної суміші для дитини на Shop Hipp.

Яку суміш купити новонародженому?

Молочні суміші використовуються для новонароджених та немовлят. Наймолодшим дають суміш з цифрою 1 від народження до перших 6 місяців життя, тобто на практиці, до початку введення прикормів. Цифра 2 позначає суміші для дітей після 6 місяців. Суміш № 3 призначена для дітей віком від 10 до 12 місяців. У віці старше 1,5 років (з 18 місяців) дитині можна давати суміш, позначену цифрою 4.

Чи здорові дитячі суміші?

Всупереч багатьом міфам, дитячі суміші ХІПП для новонароджених не є синтетичним продуктом. Вони виготовлені з органічного коров’ячого молока. Суміші для новонароджених наближені (адаптовані) до грудного молока.

Як правильно підібрати суміш для новонародженого?

Молочний білок - не єдиний інгредієнт, який повинен бути в якісній суміші. Вибираючи суміш, зверніть увагу також на вміст омега-3 жирних кислот та LCPUFA. Вони добре впливають на розвиток нервової системи. Суміш для новонароджених також повинна містити пробіотики, тобто природні бактеріальні культури, які підтримують імунітет організму. Іншим важливим компонентом молочних сумішей є пребіотики, тобто живильне середовище для вищезгаданих культур живих бактерій. Не забувайте вибирати молочну суміш відповідно до віку дитини, але також і до її проблем зі здоров'ям. На shop.hipp.ua ви знайдете суміші, призначені, наприклад, для дітей з алергією або недоношених дітей.

Суміш для новонародженого - як приготувати?

Немовлят слід годувати сумішшю 7 разів на день з 3-годинною перервою між прийомами їжі. Немовлята, які годуються штучними сумішами, мають повільніший метаболізм. У перший тиждень життя дитини доза модифікованого молока повинна становити 30-60 мл. У другий це значення становить 70-80 мл, а в третій - 80-90 мл. Наприкінці першого місяця життя кількість суміші для новонародженої дитини повинна становити 110 мл.

Молочні суміші необхідні, якщо ви більше не можете годувати дитину грудьми. Тож варто вибрати ту, яка найбільше відповідає потребам вашої дитини. Не забувайте готувати молочні суміші відповідно до рекомендацій педіатра та виробника і давати їх дитині рекомендованими порціями.