Сучасні рушникосушки, призначені для обігріву ванної кімнати та швидкого сушіння мокрих рушників, характеризуються привабливим зовнішнім виглядом та підвищеною функціональністю. Ви можете вибрати як водяні, так і електричні рушникосушки з терморегулятором.

Переваги водяної рушникосушки

Водяні рушникосушки підключаються до системи центрального опалення або гарячого водопостачання. Вони виконані з матеріалів, стійких до корозії і найчастіше покриті шаром хрому, який органічно вписується в будь-яку ванну кімнату. Якісна водяна рушникосушка здатна витримати різкі перепади тиску в трубах та зміну сезонів при відключенні і підключенні водопостачання. Такі рушникосушки дуже економічні.

Переваги електричної рушникосушки

Електричні рушникосушки, в свою чергу, здатні краще відповідати індивідуальним вимогам. Вони не залежать від системи гарячого водопостачання та опалення і будуть незамінні в тих квартирах, де водяні рушникосушки залишаються холодними протягом усього літнього періоду.

Принцип роботи електричної рушникосушки

Електричні рушникосушки працюють від розетки потужністю 220 Вт із заземленням. При правильній установці вони гарантують безпечну експлуатацію. Ви зможете включати та вимикати рушникосушку при необхідності, а вбудований термостат дозволяє регулювати температуру.

Нагрівальні елементи електричної рушникосушки

Як нагрівальний елемент електричної рушникосушки використовується ТЕН або гріючий кабель. ТЕН монтується всередину рушникосушки, наповненої маслом, а гріючий кабель ідеально підходить для поворотних конструкцій.

Дизайн рушникосушки

Виробники сучасних водяних та електричних сушарок для рушників постійно прагнуть покращувати свою продукцію, розробляючи новий дизайн та оснащуючи її додатковими функціями. Вибираючи рушникосушки в інтернет магазині, ви можете зустріти:

  • не тільки стандартні м-образні моделі,

  • а моделі у вигляді драбинки, 

  • та й більш оригінальні за своїм виглядом і функціоналом варіанти.

Додаткові можливості рушникосушки

Пильної уваги заслуговують компактні рушникосушки з поворотними секціями, які дозволяють розвішувати велику кількість рушників одночасно, а також рушникосушки - драбинки з полицею. На такий полиці дуже зручно зберігати висушені і акуратно складені рушники.

Фахівці інтернет магазину допоможуть підібрати рушникосушку, яка буде відповідати всім вашим вимогам та ідеально впишеться в дизайн вашої ванної кімнати.