Водонагрівач, або бойлер – як правильно називається настільки корисний побутовий прилад? Відомо, що прилад, що нагріває воду для побутових цілей, називають то водонагрівачем, то бойлером. Причому плутаються навіть ті, хто по роботі повинен знати точно, як називається прилад, яким він торгує. Так як все ж таки, як правильно:

Водонагрівач, або бойлер?

 Якщо підходити строго науково або офіційно, тут вже як хочете, єдино правильний варіант назви, який вживається виробником в інструкціях, продавцями в документах і чеках – водонагрівач. Ну і далі, залежно від типу: «Водонагрівач електричний накопичувальний», «Водонагрівач газовий накопичувальний», «Водонагрівач проточний електричний», «Водонагрівач проточний газовий».

В розділі нашого сайта електричні водонагрівачі львів ви можете дізнатись вартість водонагрівачів.

А що таке «бойлер»?

 Між тим, позначення «бойлер» теж має широке ходіння, в основному серед професіоналів, що мають відношення до водонагрівачам – як серед продавців, так і серед інсталяторів, співробітників сервісної служби і т. д.

В розділі твердопаливні котли на пелетах можна дізнатися ціни на котли.

На професійному жаргоні продавців і установників побутових водонагрівачів слово «бойлер» позначає «накопичувальний водонагрівач» – небудь електричний або газовий, що рідше. Саме слово «бойлер» (boiler) англійського походження і означає «кип'ятильник», «котел». Це слово вже давно увійшло в російську мову і має повне право на мирне співіснування зі словом «водонагрівач». Тому назвати електричний накопичувальний водонагрівач бойлером не буде помилкою.

Сьогодні інтернет супермаркет espo пропонує великій вибір водонагрівачів.

До речі, «бойлер» – це не тільки побутової водонагрівач, але і нагрівальний прилад, який використовується для нагріву води в котельнях. Але так як побутових водонагрівачів вже в сотні разів більше, ніж бойлерів в котелень, в першу чергу слово бойлер можна асоціювати з побутовим приладом.