Ботокс для волосся – одна з процедур естетичної медицини, що застосовується для волосся. Її завдання - відновити пошкоджену структуру волосся. У чому полягає ця процедура, чи можна її проводити в домашніх умовах та чому варто купити ботокс для волосся?

Що таке ботокс для волосся?

Ботокс для волосся - це професійне перукарське лікування, яке застосовується на волоссі, пошкодженому різними факторами. Він особливо популярний взимку, коли більшість жінок скаржаться на сухе, тьмяне, ламке волосся. Однак це лікування можна успішно використовувати протягом усього року, ще й тому, що воно чудово підходить для відновлення волосся після фарбування.

Ботокс для волосся - це препарат, що містить, серед іншого: колаген, ягоди асаї та гіалуронову кислоту. Сама процедура є неінвазивною, на відміну від ботоксу, введеного в організм.

Ботокс діє безпосередньо на саме волосся, проникаючи в його внутрішню структуру. Завдання ботоксу - повернути волоссю здоровий вигляд. Після процедури волосся стає блискучим, м’яким, гладким і красиво укладеним. 

Процедура проводиться в три етапи:

  • Перший етап - миття голови спеціалізованим шампунем, який відкриває кутикулу волосся і готує її до нанесення препарату.

  • Наступний крок - нанести спеціальну сироватку на волосся за допомогою шприца.

  • Останній етап - використання спеціальної маски для волосся, завдання якої - закрити кутикулу волосся. Маска тримається на голові близько 20 хвилин, а потім змивається.

Де робити ботокс?

Ботокс для волосся найкраще робити професіоналам, використовуючи спеціальні, спеціалізовані засоби. Чому? Перукарі, які виконують цю процедуру, зазвичай проходять попереднє навчання з використання ботоксу на волоссі, тому немає ризику, що ефект буде розчаруванням. У хороших перукарнях ви можете бути впевнені, що процедура буде проводитися з використанням безпечних продуктів найвищої якості.

Чи можна робити ботокс для волосся в домашніх умовах?

Ви можете робити професійний ботокс для волосся в перукарні, але є альтернатива, яка дозволяє проводити подібне лікування вдома. Це досягається за допомогою засобів для відновлення волосся, доступних, наприклад, в Інтернеті.

Найбільш поширеними є ампули з концентрованим складом, що містять, серед іншого: кератин, гіалуронову кислоту, колаген. У разі їх використання необов’язково проводити цілих 3 етапи процедури. Досить нанести вміст такої ампули на щойно вимите волосся і укутати рушником. Через 30 хвилин препарат слід змити, а для кращого ефекту можна залишити на голові навіть на ніч.