Вирішили склити балкон? Ймовірно, ви вже ставили собі запитання, який склопакет поставити на балконний блок, як вибрати профільну систему, які балконні двері краще встановити. Знайти на них відповіді ви можете на сайті компанії WinMart, пройшовши за посиланням https://winmart.com.ua/contacts.   

Як виглядає балконний блок - основні види

Типовий - глухе вікно і дверна система з поворотним механізмом. Двері зазвичай внизу заповнюються непрозорим матеріалом, сендвіч-панеллю, рідше - склом по всій висоті. Великогабаритне вікно іноді ділять імпостами. Вони підвищують жорсткість скління.

Орні двері і поворотно-відкидна віконна система. У вікнах одна стулка закрита наглухо, інша - відкривається. Поворотно-відкидне кріплення дозволяє ефективно провітрювати приміщення. З ним легше доглядати за склінням. Якщо віконний отвір невеликий, орні стулки фіксують по всій його висоті. Така система дорожче стандартної. Вартість скління підвищує установка складної фурнітури.

Панорамний віконно-дверной блок. У котеджах все частіше встановлюють французькі вікна. Їх монтують по всій висоті отвору, від підлоги до стелі. В отворі фіксують як глуху стулку, так і дверну систему. У великогабаритному отворі за дверима їх нерідко роблять портальними. У типових багатоповерхівках таке рішення реалізувати складно. Чимало витрат вимагає демонтаж зовнішньої стіни, узгодження монтажних робіт, установка блоку, перенесення радіатора опалення.

Комплектація віконно-дверного блоку

У стандартну систему входять:

  • склопакети;
  • рама;
  • кріплення з запором;
  • допоміжні елементи - поріг, підвіконня.

Всі комплектуючі потрібно уважно вибирати, щоб профільна система служила довго.

Який профіль краще для балконного блоку?

Алюмінієва система для балкона міцна і легка. У неї невелика ширина і лаконічний дизайн. Алюмінію можна додати будь-яку форму. Він досить жорсткий для виготовлення великогабаритних конструкцій.

З деревини балконні блоки роблять рідко. Вони теплі, красиві, паропроникні. Але за рамами з дерева потрібно ретельно доглядати. Вони не дуже добре протистоять волозі, потрібне якісне просочення. Коштують досить дорого.

Пластикові системи можна вважати універсальними. Їх монтують і в новобудовах, і в котеджах, і в сталінках, і в брежневках, і в торгових центрах. ПВХ зазвичай теплий. Теплозахист пластикового скління залежить від камерності і глибини профілю, особливостей склопакета, якості монтажу. ПВХ не потрібно фарбувати. За ним просто доглядати. Можна підібрати пластикову систему будь-якої цінової категорії.