Красива сяюча чиста шкіра – мрія кожної людини. Але протягом життя вікові зміни або інші фактори приводять до появи деяких недоліків. Позбутись їх допоможе проста та дуже популярна процедура – фотолікування

За декілька сеансів вона допоможе усунути висипання, шрами, сліди від акне та інші недоліки, отримати вражаючий омолоджуючий ефект. У Запоріжжі пройти цю процедуру ви можете у центрі лазерної косметології DELETE.

Який ефект дає процедура фотолікування?

Ця процедура універсальна за двома критеріями:

 1. Вона підходить людям будь-якого віку (як підліткам, так і дорослим людям).

 2. Вона дає комплексний результат, позбавляючи шкіру обличчя багатьох недоліків. 

Безпечні світові імпульси допоможуть прибрати:

 • невеликі зморшки;

 • пігментацію;

 • судинні утворення (почервоніння, зірочки і т.п.);

 • розширені пори;

 • вугрові висипання;

 • шрами від акне тощо. 

Процедура фотолікування має багато переваг, що зробили її дуже популярною:

 • не треба проходити підготовку;

 • мінімальна кількість протипоказань;

 • можливість вирішити проблему без інвазивного втручання;

 • відсутність побічних ефектів та атравматичність (одразу після сеансу ви зможете займатись своїми справами). 

Фотолікування має високу ефективність навіть коли класичні методи лікування не дали бажаного результату. Це чудовий варіант для тих, хто не хоче звертатись до пластичного хірурга, робити ін’єкції та вдаватись до інших радикальних методик. 

Що таке процедура «фотолікування» та який ефект вона дає?

Процедуру фотолікування проводять з допомогою спеціального лазерного апарату. Промені проникають у верхні шари шкіри, при цьому не зачіпаючи глибокі тканини, лімфовузли та внутрішні органи. 

Лазерні промені здійснюють такий вплив:

 • активізують роботу клітин, стимулюючи вироблення еластину та колагену;

 • знижують інтенсивність роботи сальних залоз;

 • пригнічують розвиток шкідливих бактерій, що живуть під шкірою чи на її поверхні і провокують розбиток хворою (наприклад, акне);

 • допомагають звузити пори;

 • розгладжують шрами;

 • освітлюють плями, що залишаються на місці висипань. 

Які процедури з фотолікування проводять у Запоріжжі? 

Центр DELETE має найсучасніший лазерний апарат М22 IPL від компанії Lumenis. Він цілком безпечний для здоров’я та дозволяє проводити ряд ефективних процедур:

 1. Фотоомолодження. Промені лазеру запускають активне продукування колагену, що призводить до зникнення зморшок, розгладження верхніх шарів шкіри. Вона стає сяючою та пружною. 

 2. Фотолікування акне. Це найпопулярніша послуга салону. Багато підлітків страждає від акне – це природній процес, який, тим не менш, серйозно погіршує самооцінку та призводить до формування комплексів. Фотолікування працює дуже просто: промені пригнічують ріст бактерій, що провокують появу акне, а також усувають почервоніння і шрами. 

 3. Фотолікування купероза. Судинна сітка, яка виступає на носі, щоках та інших ділянках обличчя, характерна для людей зі світлою шкірою, може проявлятися з віком, або як наслідок неправильного образу життя. Незалежно від причини появи, кожна людина хоче позбутись цієї «прикраси», бо вона дуже помітна. Лазерні промені допомагають «склеїти» ушкоджені капіляри, та блокує доступ крові до них, завдяки чому сітка поступово стає непомітною. 

 4. Фотолікування розацеа. Це дерматологічне захворювання не дуже поширене, але для людей, що від нього страждають стає справжнім катуванням. Розацеа викликає набряки, почервоніння, папули – все це виглядає не дуже красиво. Але фотолікування дає хороший ефект і ви зможете забути про цю проблему незалежно від вашого віку. 

 5. Фотовидалення пігментації. Під час вагітності, з віком, внаслідок великих прищів та через інші фактори на обличчі можуть утворюватися пігментні плями. Якщо ви бажаєте їх позбутись, процедура фотолікування буде найкращим вибором. 

Ціна фотолікування в Запоріжжі залежить від напрямку лікування, площі враженої ділянки обличчя, того, скільки процедур знадобиться провести для досягнення бажаного результату. 

Ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівця в центрі DELETE, який проведе огляд, складе план лікування та озвучить повну суму.