Нові технології щоразу розвиваються. У зв’язку з цим набувають популярності наклейки на автомобілі, виготовлені на замовлення. Є можливість купити наклейки на авто від компанії «АртПром».

Наклейки на автомобіль

Буває кілька видів наклейок на авто. Один зі способів при нанесенні малюнка на скло – друк на перфорованій плівці. Перевага в тому, що не зменшується якість огляду з салону машини, а також в ефекті незначного тонування.

Інший спосіб – вирізання бажаного зображення з наявної кольорової плівки. Його можна клеїти до різноманітних поверхонь. Це економно та надійно.

Також можна зробити наклейку на замовлення способом друку на принтері великих розмірів. Так є можливість надрукувати зображення на самоклейній плівці. Тип наклейки на авто є найбільш поширеним серед споживачів. Зберігаються яскраві кольори наклейок за допомогою ламінування.

Переваги наклейки на замовлення:

  • підкреслення стилю;
  • захист транспортного засобу від корозії;
  • охоплення великої кількості користувачів;
  • пізнаваність бренду.

Зовнішня реклама

Рекламні конструкції, що встановлюються на фасаді, вході об’єкту називаються зовнішньою рекламою https://artprom.com.ua/vizualna-reklama/. Її перевага в тому, що вона привертає увагу споживачів цілодобово протягом семи днів на тиждень. До такого виду реклами відносять об’ємні літери, оформлення вітрин, світлові короби, вивіски над входом.

Головним завданням зовнішньої реклами є привернення уваги споживачів, створення іміджу компанії. Також таким чином вдається виділитися серед конкурентів. Візуальна реклама вміщує в собі інформаційну функцію. Завдяки вивіскам та вітринам споживач знайомиться з назвою та специфікою закладу.

Брендування транспорту

Компанія «АртПром» займається рекламою на транспорті, а також брендуванням корпоративного транспорту https://artprom.com.ua/brenduvannya-transportu/. Виготовляються наклейки на авто. Сфера діяльності компанії поширюється на Західну Україну, зокрема Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль.

Такий маркетинговий хід, як реклама на автомобілі почав застосовуватися не так давно. Принцип брендування автомобіля полягає в нанесенні зображення на поверхню частин транспортного засобу. При обклеюванні автомобіля плівкою немає ніякої шкоди для механізму чи навколишніх людей. Якщо потрібно, то можна легко зняти аплікацію з машини та проводити брендування багаторазово.