Якісна організація інтернет-ресурсу з оригінальним дизайном і правильно побудованим, унікальним контентом - НЕ завершальний етап успішного просування приватного бізнесу. Щоб прибуток збільшувався і був стабільним, ваш веб-портал повинен потрапити в топ пошукових систем, бо приблизно 90% усіх відвідувачів інтернету, які звертаються за послугами до компаній, знаходять цікаву для них інформацію саме в пошукових системах. Звичайно, багато хто з вас також користувалися пошуковими системами Google, Яндекс або Рамблер для пошуку певної інформації. Напрошується висновок, що місце вашого сайту в пошукових видачах є одним із найголовніших чинників репутації і частоти відвідування сторінки.

Що необхідно зробити для того, щоб персональний сайт був знайдений мільйонами відвідувачів? Для початку слід звернутися до професійної команди, яка без праці виконає просування сайту, гарантуючи ефективний результат.

Так, ви можете звернутися за допомогою у виконанні поставлених завдань до фахівців компанії IST.Group. Наша компанія готова запропонувати свої різноманітні послуги та зайнятися просуванням вашого ресурсу в мережі, впроваджуючи найбільш діючі методи та рішення для отримання великого прибутку.

Багато відвідувачів переходять на пошуковий запит усього лише на перші дві сторінки пошукової видачі. Більш того, більшість не шукає далі, ніж у першій 10-ці видачі. Необхідно будь-якими способами досягти того, щоб ваш сайт потрапив на перші позиції. Чим вище буде знаходитися ваш веб-портал, тим більше у вас шансів потрапити в поле зору цільової аудиторії. IST.Group здійснює свою роботу в максимально стислий період, необхідний для розкрутки сайту, і за невелику оплату, що також залучає нових клієнтів.

Розкрутка сайту- процес дуже динамічний і вимагає постійної підтримки, щоб можна було відчути результат, але наші майстри 100% роблять усе для вихіду вашого ресурсу в топ-10 пошукової системи за одним або декількома ключовими запитами.

Наша фірма виконує грамотну та продуктивну SEO-оптимізацію для просування сайту. Звернувшись до нас, ви зможете збільшити прибуток і впізнаваність бренду компанії. Ми ставимо наголос на тематику, популярність і частотність запитів конкурентів.

Коли у бізнесу з'являється велика кількість клієнтів, у тому числі завдяки SEO, з'являється необхідність грамотно все автоматизувати та вибудувати систему, яка дозволить бізнесу нормально працювати і розширюватися. Наша компанія також є досвідченним розробником у сфері створення програм https://istec.com.ua/napisanie-programm/, наприклад є програма для агентств нерухомості IST.Realtor, яку розробила саше наша компанія. В програмі IST.Realtor передбачені найпопулярніші функції для ріелторів, зокрема це ведення обліку різних об'єктів нерухомості, призначення зустрічей та показів для клієнтів, тощо.

З нами ви отримуєте на вибір наступні послуги:

  1. SEO-просування інтернет-ресурсу;

  2. Контекстна реклама;

  3. Розкрутка в соцмережах;

  4. SEO-аудит і наповнення текстами з ключовими запитами.