Кожній людині, яка займається сільським господарством доводилося чути про такий інноваційний винахід як затіняюча сітка. Головна область застосування даної сітки – сільське господарство. Попадання сонячних променів – процес, що призводить до зростання покажчика температури повітря й подальшого висихання грунту. Це у свою чергу веде до того, що коріння всіх живих рослин страждають, не отримуючи належного їм живлення та в результаті гинуть, що безпосередньо пов'язано з поганою врожайністю, а в деяких випадках й повною погибеллю городів, садів, парників.

Всі ці та багато інших далеко не самих приємних наслідків під силу попередити затіняючій сітці, яка відмінно захищає рослини від попадання прямих сонячних променів та власне дозволяє зберігати вологу в грунті якомога довше.

А чи можна використовувати затіняючу сітку в якості навісів?

Звичайно ж можна. Крім використання затіняючої сітки в якості відмінного захисту городів і т.д, її також можна застосовувати для того, щоб завішувати дитячі майданчики й ба навіть зони відпочинку. Таку сітку також використовують на стоянках автомобільних транспортних засобів, як вольєр для молодняка домашньої птиці й не лише. Словом, існує безліч варіантів застосування такого інноваційного винаходу як затіняюча сітка.

Основні види сіток затінючих

Якщо говорити про колір таких сіток, то це звичайно ж вироби наступних кольорів:

  • традиційного зеленого;
  • білого;
  • небесно-блакитного;
  • темно-зеленого;
  • чорного.

Величезну роль для отримання тіні колір не грає. Багато хто правда думає, що від забарвлення сітки буде залежати термін її служби, але достовірних підтверджуючих фактів щодо цієї інформації немає.

Примітно, що найголовнішим параметром затіняючої сітки є її щільність. Є зовсім ріденька щільність сіток від 35% й закінчуючи практично непрозорим полотном відміткою в 95%. Найрізноманітніші регіони використання, різноманіття культур, які, ймовірно, потрібно буде затінювати – це саме ті причини, що впливають на кінцевий вибір щільності тієї чи іншої затіняючої сітки. До слова, звертаємо вашу увагу на те, що на ринку сьогодні з'явилася дуже крута новинка – професійна 7-шарова теплична плівка шириною 16 метрів, більш детально про яку завжди при бажанні можна дізнатися тут.

Самий універсальним ступенем затінення прийнято вважати сітку в 60%. Крім того, також відрізняють сітку й за розмірами, а саме за довжиною, котра до слова може бути абсолютно будь-якою. Правда максимально стандартною довжиною виробу в рулоні вважають саме 100 м. Це пов'язано з тим, що перевезення меншої кількості буде надто витратним. Якщо виділяти такий параметр як ширина сітки, то вона може коливатися від одного метра й до десяти метрів. Багато магазинів пропонують своїм клієнтам сітку шириною від двох метрів й вище. Сітку меншою шириною важкувато знайти в магазинах оскільки в наш час вона не користується настільки широкою популярністю.

 

Джерело: Компанія АгроПласт