Застосування сигнального спецодягу - запорука безпеки працівників, що виконують дії, пов'язані з ризиком наїзду транспортного засобу. Такий спецодяг необхіден співробітникам метрополітену, аеропорту, залізниці, морського порту, дорожньо-ремонтних служб. Також він використовується стропальниками, водіями навантажувачів, будівельниками і т.д.

Купити спецодяг в Україні за вигідною ціною ви завжди можете в інтернет-магазині «АНВІ ГРУП»! Магазин спецодягу в Києві пропонує широкий вибір спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту!

Сигнальний спецодяг призначений для візуального позначення присутності працівника, як при денному світлі, так і в умовах поганої видимості. Тому в її конструкції присутні і яскраві фонові тканини, які впадають в очі в денний час (в умовах поганої видимості - задимленості, запиленості, в тумані і т.д.), а також світлоповертальні елементи, видимі здалеку в темну пору доби (під впливом спрямованого освітлення).

Матеріали для сигнальної спецодягу

Для виготовлення сигнального одягу використовується спеціальна тканина трьох флуоресцентних кольорів (жовтий, оранжевий, червоний) з певними координатами кольоровості і коефіцієнтами яскравості.

Колір матеріалу повинен бути стійкий до хіміко-фізичних дій - сонячного і електричного світла, поту, численним прання, хімчистці, прасування. Сам матеріал повинен зберігати цілісність, бути стійким на розрив і тертя. Якщо спецодяг призначений для носіння в умовах впливу атмосферних опадів, використовуються непромокальні матеріали.

Світлоповертаючі елементи являють собою смужки шириною 50 мм. Для кожного класу ГОСТом передбачено певний коефіцієнт світлопоертання. Ці матеріали також повинні бути стійкі до будь-яких механічних впливів і зберігати свої властивості протягом усього експлуатаційного терміну.

Сигнальний жилет

Сигнальний жилет - найпоширеніший вид всесезонного сигнального спецодягу. Він використовується практично у всіх галузях економіки, де наявність сигнального спецодягу - обов'язкова умова роботи. Жилети виробляються різних розмірів і підходять на фігуру будь-якого типу, працівникам будь-якої статі. Виріб може мати центральну застібку у вигляді контактних стрічок, ґудзиків або блискавки, а може вдягатися через голову і мати застібки по бічних швах. Деякі моделі оснащуються бічними кишенями. Залежно від класу захисту, сигнальний жилет може мати одну або кілька світлоповертаючих смуг, розташованих вертикально і горизонтально.