Сьогодні все популярнішими стають перетворення веб-сторінок в pdf і на це є декілька основних причин. Наприклад, не весь бажаний контент сайту може поміститися на одному аркуші монітора або дисплея. Тобто вам не потрібно буде більше морочитися зі знімками екрана, обробляти їх або редагувати. За вас з цим прекрасно впорається машина. Також є конвертація Word to pdf

Link to PDF

Сервіс eezzee

Друга причина стосується більшою мірою підприємств, де існують суворі вимоги до ділових документів. Найчастіше всі графічні елементи просять надавати в Portable Document форматі, оскільки він важко редагується і плюс до цього може бути захищений від крадіжки інтелектуальної власності (накладенням водяного знака на кожну сторінку документа або паролем на весь файл). А на нашому сервісі ви відразу ж можете створити із посилання pdf, без додаткових змін формату та інших перетворень. Link to pdf

Оскільки такий вид конвертації досить новий і тільки набирає свою популярність, є не так багато способів згенерувати pdf із посилання. Найбільш відомими є додаткові утиліти або ж онлайн-сервіси. Якщо для першого вам необхідно буде виконувати додаткові маніпуляції з розряду знайти, скачати, встановити і інше, то для другого методу потрібен тільки доступ до Інтернету. До слова, на нашому сайті вам не знадобиться нічого, крім самого посилання.

Переваги eezzee

Ми пропонуємо абсолютно безкоштовні перетворення, без реєстрації або покупки плану. Вам достатньо ввести веб-адресу потрібної сторінки і натиснути на кнопку. При бажанні ви можете вибрати розміри вихідного документа, в переліку є такі як «Стандартний», «Юридичний», «Газетний», «Книжковий», а також від «А0» до «А6». Якщо ви розгубилися, то для всіх опцій є спливаючий напис, який з'являється при наведенні, з інформацією про розміри кожного формату в пікселях. Варто зазначити, що зконвертувати захищені веб-сторінки в pdf нам не вдасться, оскільки у нас не буде до них доступу.

Foto editor

Також сайти, які завантажуються за допомогою прокрутки чи налічують динамічний контент, при трансформації можуть відображатися лише частково. Саме перетворення зазвичай триває до хвилини, але це може залежати від багатьох факторів (обсягу веб-сторінки, швидкості вашого Інтернету, кількості користувачів у даний момент і навіть вашого місця розташування). Після ви отримаєте високоякісний документ, готовий до публікації або відправки. Будемо з нетерпінням чекати відгуку, адже ваша думка дуже важлива для нас.