Є багато непоганих дронів для фотовідеозйомки з висоти, тому важливо подумати про те, який тип найкраще підійде для ваших цілей, а потім провести повноцінне дослідження по кращим варіантам. Важливо розібратися у всіх тонкощах, від ціни та характеристик камер, до польотного програмного забезпечення та часу автономної роботи. Важливо переконатися, що ви купуєте квадрокоптер, який відповідає вашим потребам.

Що уміють коптери

Квадрокоптери з камерою – це набагато більше, ніж просто іграшки, якими вони були спочатку. Зараз вони використовуються як любителями, так і професійними фотографами та відеооператорами. Зараз дуже просто купити дрон з камерою, але є деякі особливості, які відрізняються від моментів, важливих при покупці звичайної камери або фотоапарата. Адже коптери можуть досягати таких областей і знімати з таких кутів, що недоступні звичайним камерам.

Мультикоптери, більше відомі нам під назвою квадрокоптер, мають чотири пропелери (гвинти або лопасті), а іноді і більше. Вони забезпечують підйом для дрона під будь-яким кутом. Вбудований процесор управляє кожним ротором окремо для підтримки повного контролю над літальним апаратом. Дрони на подив швидкі та маневрові, здатні до швидкої зміни напрямку. Це досягається шляхом невеликого їх нахилу щодо горизонтального положення. При цьому частина енергії спрямована убік.

Важливі моменти вибору

Дрони дають можливість знімати з будь-якого місця, якщо немає законодавчих обмежень. Квадрокоптери з камерою розрізняються за такими технічними характеристиками:

  • Датчик і лінзи. Менший розмір сенсора і відсутність зуму в об’єктиві видається недоліком, але це не завжди так. Менша кількість скла означає меншу вагу, що дає більш тривалий час польоту.
  • Вібрація теж може стати проблемою. Швидкообертові гвинти та різкі рухи неідеальні для фото- або відеозйомки. Перед придбанням поцікавтеся, яка саме вібрація у моделі.
  • Керування. Управління здійснюється або через виокремлений діапазон Wi-Fi вашого смартфону, або через контролер, який використовує радіочастоту.
  • Система запобігання зіткненням. Виробники безпілотників намагаються боротися з ризиком зіткнення з допомогою спеціальних датчиків.
  • Виробник. Найкращі та доступні за ціною моделі пропонують такі компанії, як JJRC, Eachine, WL Toys, Cheerson тощо.

Неважливо, купуєте ви дрон із відеокамерою для себе чи своєї дитини, це буде неодмінно вдалий подарунок, який сподобається будь-кому.