Нове покоління Subaru Levorq було представлено на виставці в Токіо. Хоча це все ще прототип, знаючи цю марку та дату випуску цього універсала на ринок, ми припускаємо, що остаточна версія не сильно відрізнятиметься. Цікавою новинкою може стати новий 1,8-літровий турбобоксерний двигун.

Концепція, представлена ​​в столиці Японії, є попереднім переглядом другого покоління цього універсалу Subaru середнього розміру. І хоча загальні пропорції та форми кузова дуже схожі на попередника, це зовсім інший автомобіль. Не менш важливо, незважаючи на більш багате обладнання, ціни Субару залишатимуться на тому ж рівні. Його дизайн заснований на тій же платформі, на якій вже два роки створюється поточне покоління заходу. Серед характерних елементів кузова є великий повітрозабірник на капоті, тоді як фари, решітка радіатора, бампери та повітрозабірники мають різну форму.

Абсолютно новий бензиновий агрегат повинен дебютувати у новому втіленні цього Subaru. Це 1,8-літровий боксерський двигун з турбонаддувом та безпосереднім уприскуванням. Ми поки не знаємо жодних технічних параметрів цього висувного агрегату, але, за словами Субару, його слід відрізняти високим значенням крутного моменту. Цікаво, що в планах також версії WRX та WRX STI потужністю понад 300 к.с. у найпотужнішому варіанті двигуна.

Новий Levorg буде оснащений, серед іншого ще більш точними камерами та радарами, які повинні забезпечити пасажирам автомобіля вищий рівень безпеки. Новий Levorg також матиме активний круїз-контроль з навігацією та функціями автономної пробки.

Очікується, що новий Subaru Levorg надійде в продаж у другій половині наступного року. Проте наразі ми не маємо жодної інформації щодо того, коли ця модель також з’явиться на європейському континенті.

Subaru Levorg з EyeSight

Найважливішою новинкою стане система допомоги водієві - EyeSight. Представники цього японського бренду систему EyeSight називають "другою парою очей". Це працює, спостерігаючи дорогу за допомогою стереоскопічної камери та виявляючи небезпечні дорожні ситуації. Ця система вже отримала численні нагороди та відзнаки, зарекомендувала себе під час різних випробувань на безпеку (в тому числі проведених американською установою IIHS або японською JNCAP), а фахівцями німецького автомобільного клубу ADAC вона вважалася рішенням "кращим за людські очі", як він правильно відреагував на манекен, що імітував пішохода в темному одязі, без вуличних ліхтарів вночі.