Дитсадок закінчився і ваша дитина йде в перший клас. Звичайно, батьки повинні придбати на сайті https://kancmaster.com.ua/ для своєї дитини все необхідне, що входить у комплект першокласника.

Перш за все, рюкзак

Шкільний ранець - це дуже важлива річ. Звичайно, до нього висувають багато вимог. Найголовніше - правильне навантаження на плечі дитини. В іншому випадку може виникнути сколіоз.

Вибирати рюкзак необхідно разом з майбутнім учнем. Він повинен бути не тільки зручним, але й таким, який сподобається дитині. Можливо, малюк хоче нейтральний кольоровий рюкзак, або  він буде з наклейкою його улюблених казкових героїв. Батьки, в свою чергу, повинні звернути увагу на матеріали, з яких виготовлений рюкзак. Вибирайте модель з водонепроникного нейлонового матеріалу. На випадок дощу такий рюкзак захистить зошити та підручники від намокання.

Також необхідно визначити форму, вагу та розмір рюкзака. Він не повинен бути занадто великим. В іншому випадку дитина буде відчувати дискомфорт. Жорстка ортопедична задня стінка повинна відповідати спині дитини. Міцне дно і невелика вага - також важливі фактори. Одним словом, перед тим, як з’явиться комплект першокласника, перейдіть до вибору рюкзака з особливою увагою. Він повинен бути якісним, зручним та містким.

Першокласники, що є у вашому списку канцтоварів

Як правило, перед новим навчальним роком класний керівник збирає батьків маленьких школярів. Це вирішує багато питань, серед них - набір першокласника. Можливо, це будуть набори, придбані школою чи батьківським комітетом, а можливо для кожного учня дорослі самі їх куплять. Потрібно лише заздалегідь знати, на що орієнтуватися.

Спочатку придбайте місткий та зручний пенал. Можна покласти кілька  ручок із синьою пастою, прості та кольорові олівці, ножиці з тупими кінцями, фломастери, гумку, пензлі для малювання, лінійку.

Наступний елемент - зошити на 12 аркушів в клітинку та діагональну лінію, а також обкладинки для них. Для уроків мистецтва та праці вам також знадобляться кольоровий папір, картон, пластилін, клей, фарби та альбом для малювання.

Також не забувайте про щоденник, можливо, він стане в нагоді лише у другій половині року, але найкраще купувати його заздалегідь. В середині року це буде трохи проблематичніше, оскільки майже всі моделі будуть розпродані влітку.

Зробіть місце роботи

Відповідно, як тільки купується комплект для першокласника, купуються костюм та рюкзак, залишається лише влаштувати дитині зручний стіл для виконання домашніх завдань у своїй кімнаті.