Шукаєте цікаву ідею подарунка? Ви хочете просувати власний бізнес чи мистецький проект? Футболки з вашим власним малюнком або логотипом https://brandme.in.ua/futbolki/ чудово підходять для цих та багатьох інших використань.

Футболки з логотипом - більше, ніж просто робочий одяг

Футболка з логотипом бренду - класичний елемент офіційної форми у багатьох галузях промисловості. Життя компанії не закінчується 8 годинами виконання службових обов’язків. Фірмові футболки з логотипом та відповідною графікою широко використовуються під час таких заходів, як корпоративні спортивні змагання, ярмарки чи ювілейні святкування. Форма одягу підкреслить згуртованість вашої команди та виділить серед інших учасників заходу.

Футболки з логотипом компанії також чудово підходять як призи на конкурсах для клієнтів або як елементи подарункових наборів на конференціях.

Спортивні футболки з принтом для гравців та шанувальників

Футболка є основним елементом гардеробу кожного спортсмена, починаючи від зірок міжнародних арен і закінчуючи тренерами та суддями. Це також важливий атрибут вболівальників: трибуни в клубних або національних кольорах привертають увагу майже на кожному змаганні.

Ви належите до бігової або велосипедної групи, або, можливо, ходите в походи з членами гірського клубу? Придбайте собі персоналізовані футболки, які виділяють вашу спортивну команду. Якщо, навпаки, ви підтримуєте кохану людину на місцевих змаганнях, замовте футболку з особистим мотивуючим слоганом чи графікою. Вартість друку на одязі насправді невисока, але такий персоналізований атрибут додасть впевненості у грі.

Футболка з власною графікою - ідеальний подарунок

Творчі подарунки приносять велику радість як одержувачу, так і дарувальнику. Не дивно - кожен оцінить щось, зроблене спеціально на його смак. Футболка з власним принтом чудово підходить для цієї ролі. Сучасні методи друку дозволяють ідеально відтворювати фотографії та складну графіку. Приходьте до фахівців із готовим проектом або просто розкажіть про свою концепцію.

Футболка з принтом для меломана

Мерчандайзинг у музичній індустрії - це футболки. Вболівальники носять футболки з зображеннями своїх кумирів на концертах, і багато хто з них також надягає їх щодня, показуючи тим самим своє захоплення артистом. На футболках друкують фотографії та логотипи колективу, обкладинки альбомів та гастрольні програми. Як кажуть самі музиканти та менеджери, «музичні» футболки є одними з найбільш популярних рекламних гаджетів.

Якщо ви створюєте музику самостійно, вас напевно надихає робота визнаних колективів. Візьміть приклад з них і з точки зору маркетингу! Друк на футболках не є дорогим, але рекламний вплив дійсно ефективний.