Кожен відповідальний водій повинен доглядати за своїм автомобілем. Однак уваги заслуговує не тільки технічна складова, а й зовнішня. Необхідно регулярно мити автомобіль, чистити салон, приводити в порядок інші елементи. Щоб підвищити ефективність подібних процедур, потрібно вибрати відповідну автохімію.

Основні різновиди автохімії

Сучасна автомобільна хімія представлена ​​в досить широкому асортименті можна, виділити наступні елементи:

  • всілякі шампуні,
  • поліролі,
  • засоби чищення салону, скла, металу.

Вся доступна хімія поділяється за способом застосування - ручна і безконтактна. Залежно від особливостей застосування, кошти йдуть готові або концентровані, їх необхідно попередньо розбавляти водою.

Першочергово необхідно вибрати хороший шампунь. Звичайні засоби для миття кузова не підходять. Вони мають дуже високим рН, тому після декількох мийок лакофарбове покриття може сильно постраждати, перестане сяяти.

Навпаки, якісний автомобільний шампунь Venor має нейтральний рН, а також в його склад входить віск. Подібне поєднання зберігає первинний блиск і значно продовжує термін його служби.

Чистка різних деталей авто

Догляд за кузовом важливий, але їм не обмежується, так як існують і інші важливі елементи. Відразу після приведення в порядок кузова, настає черга коліс. Безліч засобів є для очищення дисків від пилу з гальмівних колодок. Подібні засоби розраховані на різні види металів. Тому вибираючи відповідну хімію, необхідно враховувати, що склади для хромованих дисків можуть зіпсувати алюмінієві і відповідно навпаки. Уважно вивчайте інструкцію, перш ніж зробити покупку відповідного засоби.

Також є безліч складів, для приведення в порядок стекол, хромованих деталей, мотора. Все це дозволяє повністю привести автомобіль в порядок, він буде виглядати як новий, якщо всі використовувані засоби будуть відповідної якості і грамотно обрані.

Зараз найбільш вигідно виглядає автохімія Venor. Вона має високу якість і широким асортиментом. Споживачеві доступні склади для приведення в порядок найрізноманітніших елементів автомобіля. Всі вони прекрасно справляється з будь-якими забрудненнями, залишаючи лакофарбове покриття в ідеальному стані після мийки автомобіля.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище. Все розмаїття продукції під торговою маркою «VENOR®» відповідає світовим стандартам.