Чоловічий гардероб влітку не повинен бути нудним. Це не тільки футболки з різного роду принтами. Панове сміливо можуть вибирати більш елегантні поло або «вільні» футболки без рукавів. Ми підкажемо, як урізноманітнити їх гардероб і створити ідеальний стиль, який підходить для поїздки на роботу або відпочивку в парку. На сайті https://bolf.ua/ukr_m_Чоловічий-одяг_Футболки_Майки-1960.html ви знайдете нові моделі та гарячі тенденції чоловічого одягу.

Для багатьох чоловіків спекотне літо може бути справжнім прокляттям. Мова не йде про температуру в зеніті, але звичайно немає ідей, що під час такої жаркої погоди на себе надіти. Стандартом є традиційний одяг, так звані, футболки. В каталогах на сайті ви знайдете великий асортимент цього одягу.

Традиційні футболки та майки – літа без них не існує

Презентацію різних стилів краще почати з речей добре відомих, тобто з бавовняних футболок. Цей одяг універсальний, який, безумовно, кожен чоловік має в своєму гардеробі. До того ж дуже охоче приймає. Вибрати можна практично з необмеженої кількості кольорів і візерунків. Дуже модними є футболки з характерними принтами, наприклад, супергероїв або надписами. Останнім часом галас зробили футболки, в яких декоративні принти відносяться до національних символів, наприклад, з написами української тематики або характерними символами країни, наприклад, жовто-блакитні або з гербом України. Великий асортимент такого чоловічого одягу знайдете на https://bolf.ua/main-ukr.html/

Поло додасть елегантності – підійде для роботи

Якщо людина працює в компанії, де кожен день діє більш елегантний дрес-код, під час спекотного літа відмінним варіантом для неї можуть виявитися майки поло. Також, як правило, зшиті з бавовни, вони, незважаючи на це, виглядають набагато більш елегантно, ніж звичайні футболки. Цієї моделі елегантності додає розріз на декольте. Ідеально підходять для штанів в складки. Класичні поло найчастіше витримані в одній кольоровій гамі. Якщо ми хочемо їх трохи оживити, можна вибрати моделі з комірцем іншого кольору. У цьому сезоні величезною популярністю користуються також зафарбовані поло від Lacoste. Добре виглядають у поєднанні з шортами, джинсами та більш елегантними брюками.

Сорочки з коротким рукавом та з кнопками – ідеально підходить для роботи

Іншою цікавою ідеєю на різноманітність "офісного" одягу влітку є сорочки з коротким рукавом. Звичайно, ніщо не стоїть на дорозі, чоловіки одягали їх також на кожен день. Тим більше, що виробники розділили їх на два типи – сорочки на кожен день і більш елегантні.