Чоловікам звичніше думати, що сучасні модні тенденції стосуються тільки прекрасної половини людства. Однак мода постійно змінюється. Сьогодні можна знайти чимало варіантів стильних чоловічих піжам, в яких буде зручно спати.

Найбільш оптимальний варіант матеріалу для чоловічої піжами, як рекомендує магазин https://cornette.com.ua/dlja-cholovikiv/pizhami04/ - це трикотаж, який ідеально підходить для нічного відпочинку. Натуральні матеріали відрізняються тим, що здатні вбирати надлишки вологи на шкірі, охолоджувати її в жарку пору року і зігрівати взимку. У трикотажу є кілька різновидів. Так, більш щільні варіанти залиште для холодного сезону, а легкі матеріали носіть влітку. Також можна носити шовкові, бавовняні, фланелеві моделі.

Якщо ви визначилися з тканиною, подумайте про те, який покрій вас влаштує. Тут немає нічого складного, адже вибір моделі також визначає сезон. Виробники піжам виробляють піжамні комплекти, як для теплої погоди, так і для холодів. Взимку віддавайте перевагу довгим штаням і лонгслівам або сорочкам. Влітку можна надягати на ніч набори з просторих шорт і легких футболок з короткими рукавами.

Вибір забарвлення

Вибираючи забарвлення, подумайте про те, в яких відтінках тканин ви будете почувати себе комфортно. Виробники переважно випускають моделі синіх, сірих, зелених, бордових та чорних кольорів. Такі стримані кольори йдуть більшості, але якщо ви хочете чогось більш яскравого, то зверніть увагу на креативні піжами в барвистих тонах. Альтернатива, яка буде чимось на зразок золотої середини, це смугасті моделі або піжами з тканини в клітку. Фахівці в галузі дизайну одягу наполягають на тому, що сивочолим представникам сильної статі рекомендується вибирати спокійні тони піжам, тоді як барвисті червоні комплекти або в кольорі бордо краще носити тим, хто молодше.

Крій та посадка піжами

Вночі потрібно відчувати себе максимально комфортно. Ніколи не жертвуйте власною зручністю заради речі, яка вам подобається тільки візуально. Однак це й не характерно для чоловіків. Пам'ятайте, що піжама не повинна сковувати ваші рухи. Відчуття дискомфорту не дасть вам виспатися. Незважаючи на те, що рекомендується вибирати піжаму за своїм розміром, перевірте, чи не буде вам тісно в ній.

Гумка на штанах чи шортах нехай буде більш вільною, ніж у звичайного одягу. В обов'язковому порядку зверніть увагу на шви - вони не повинні занадто сильно виступати або бути неакуратними, а якщо вам щось натирає (наприклад, різні гудзики та нашивки), то і думати забудьте про таку піжамі.