Концерт НАОНІ Оrchestra в Бердянске состоится 16 сентября 2019 г, 18:00, Бердянский городской дворец культуры.

НАОНІ - Національний академічний оркестр народних інструментів України. Колектив успішно гастролює по різних містах і країнах вже протягом 50-ти років. За багато років оркестрантів об'єднала безмірна любов до народної творчості. Їх віртуозне володіння інструментами - яскрава ознака високого професіоналізму.

Репертуар «НАОНІ» надзвичайно різноманітний: від класики і року, до джазу і популярних хітів. Весь колорит звучання передають бандури, сопілки, скрипки, цимбали. Вони вміють і зачепити, і змусити поплакати, і посміятися, і потанцювати, і пройнятися любов'ю до близьких. У складі переважають народні артисти України, випускники кращих музичних вузів України, лауреати премій і титулів.

Варто відзначити, що колектив вразив глядачів усього світу на Євробаченні 2017 року. Їх гра дійсно може торкнутися всі струни душі, дозволивши забути про побутові проблеми, отримуючи справжню насолоду від музики без слів.

Їх музика дуже динамічна, насичена, з різкими переходами від однієї тональності до іншої, з незвичайною аранжуванням і чистотою інтонування. Головне, що тут немає якогось певного ведучого інструменту або музиканта, тут кожен доповнює гру іншого, створюючи неймовірний тандем і приємне для звучання.

Художній керівник і диригент - Народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Віктор Гуцал. Завдяки його чуйному к