15:09, 29 серпня 2015 р.

Обираємо шини на мотоцикл

Купити мотошины – це ще не все. Їх обов'язково потрібно обкатати. Це робиться для прироблення каркаса шини, і її гумового шару. Шині необхідно вийти на свої розрахункові характеристики. Для обкатки доведеться проїхати кілометрів сто. При відсутності будь-яких порушень в їх роботі, їх можна повноцінно експлуатувати.

Розробники шин в своїй роботі стикаються з дуже складними і часом суперечливими завданнями. По-перше, шини для мотоциклів не повинні ковзати. Потужність двигуна повинна передаватися цими шин досить ефективно. По-друге, зношуватися покришки повинні з мінімальною швидкістю і рівномірно. Шини вибираються для конкретних умов їх використання. І вибираючи їх, чимось треба жертвувати.

Моторезина є дуже важливою деталлю мотоциклів, тому вона повинна бути стійкою до стирання і найбільш зносостійкою. В інтернет магазині на http://www.foxwell.kiev.ua/ пропонуються мотошини провірених брендів. Шини можуть бути м'якими або жорсткими. М'які добре зчіплюються з дорогою. Жорсткі – зносостійкі. Але всі виробники прагнуть, щоб ці якості були поєднані у всіх їх шинах.

Мотоциклісти обирають переважно широкі моделі. Не завжди цей вибір може бути вірним. Тут потрібно враховувати відстань, яке є між крилами і підвісками. Збільшений розмір шини погіршить керованість мототранспорту. І на таких шинах буде їздити небезпечно.

Щоб збільшити термін зносу, особливу увагу звертайте на накачування шин. Малий тиск шини призведе до того, що стирання шин відбудеться дуже швидко. І звичайно, від стилю водіння теж залежить термін служби будь-яких шин.

Якщо ви купили мотоцикл в салоні, обов'язково на ньому буде описано рекомендований тиск для обох коліс. Орієнтація тільки на ці цифри не бажана. У шинах використовуваного вами мотоцикла потрібно встановити максимально відповідний тиск. А це залежить від моделі мотоцикла марки гуми, ваги багажу та самого мотоцикліста разом з пасажиром, і умов поїздки.

Відштовхуватися потрібно від рекомендованого тиску для обраної моделі шин. Розробники враховують всі особливості гуми та її технології. Мотоцикл кожен раз ми можемо використовувати по різному призначенням. Це може бути просто прогулянка по асфальтованій дорозі, довгі подорожі в інше місто або виконання різноманітних трюків на картодромі. Як у таких випадках проводити корекцію тиску? Для далеких поїздок на дорожніх шинах можна використовувати рекомендований виробником тиск. Для прогулянок по місту тиск в обох колесах тримати потрібно приблизно однаковий.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...