• Головна
  • В Бердянську введено в дію план заходів щодо профілактики захворювань на грип
09:43, 3 листопада 2009 р.

В Бердянську введено в дію план заходів щодо профілактики захворювань на грип

За розпорядженням міського голови „Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ в епідсезон 2009-2010 року, попередження заносу та розповсюдження пташиного та пандемічного грипу в Бердянську”, на підставі рішення Бердянської міської надзвичайної протиепідемічної комісії від 31 жовтня, у Бердянську введено в дію план заходів щодо профілактики захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання на 2009-2010 роки.

Згідно цього документа, з 1 листопада і до особливого розпорядження у місті заборонено проведення культурно-масових заходів. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, вищих, середніх навчальних закладів, дитячих дошкільних закладів, позашкільних закладів, установ культури та спорту, комп'ютерних та розважальних центрів рекомендовано вжити заходи, передбачені другим рівнем небезпеки. Починаючи з 2 листопада і до особливого розпорядження в шкільно-дошкільних закладах, середніх спеціальних та вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації введено карантинні та обмежувальні заходи.

На підприємствах вводиться посилений протиепідемічний режим. Керівництво підприємств повинно забезпечити проведення поточної дезінфекції та масочного режиму. З метою попередження розповсюдження інфекції необхідно негайно відсторонювати від роботи виявлених хворих.

Згідно розпорядження, у всіх стаціонарних відділеннях лікувально-профілактичних закладів міста необхідно забезпечити 100% госпіталізацію важко хворих. В поліклініках вводиться окремий прийом хворих з температурою. У всіх лікувально-профілактичних закладах міста повинний бути запас протигрипозних препаратів, дезінфікуючих засобів та масок. Керівникам аптечних установ усіх форм власності суворо виконувати „Порядок відпуску громадянам медичних імунобіологічних препаратів”, забезпечити наявність достатньої кількості лікувальних протигрипозних препаратів, масок, дезінфікуючих засобів.

Щоденний моніторинг на грип та ГРВІ та негайне інформування у разі погіршення епідемічної ситуації у Бердянську забезпечує головний державний санітарний лікар міста Микола Гордієнко. Також санітарно-епідемічна служба контролює аптечні установи та дотримання правил транспортування, збереження, використання вакцин, умов постачання, веде облік виконаних щеплень та інформує обласний опорний Центр грипу про кількість вакцинованих.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови Оксану Незорову, повідомляє прес-служба міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...