• Головна
  • Психологія інтернет знайомств
15:05, 11 вересня 2014 р.

Психологія інтернет знайомств

Знайомства через мережу сьогодні настільки популярне заняття, що вже стало частиною культури. Думка про те що в Інтернеті знайомляться та спілкуються лише закомплексовані невдахи вже давно є неактуальним. Цей віртуальний світ для декого може здатися більш захопливим аніж реальний. Насправді все залежить від того, які цілі ставити перед собою.

Мережа Інтернет відкриває небачені можливості знаходитись наче одночасно в кількох місцях одночасно, спілкуючись з різними людьми з різних куточків світу. Так можна обрати один з регіональних варіантів «знайомства рівне», наприклад, чи інший, який відповідає вашому місцю проживання.

Раніше людям аби познайомитись доводилося постійно кудись виходити, зустрічатись з новими людьми, витрачати кошти на постійне відвідування публічних місць тощо. Зараз не секрет, що найбільш вагомими перевагами інтернет-знайомств є економія часу, коштів та психологічний комфорт. Зареєструвавшись на одному з популярних порталів абсолютно безкоштовно, кожен може знайти те, що шукає. Це наче можливість запросити до себе гостей, але якщо виникне така потреба можна їх просто відключити, не перепрошуючи.

Якщо є бажання знайти собі пару для побудови довготривалих стосунків, то знайомства онлайн чи не найефективніший спосіб. Звісно аби упіймати золоту рибку треба дещо підготуватись і можливо доведеться зустрічатись з різними кандидатами доти доки не знайдеться ваша половинка. Так чи інакше необхідно розуміти, що ця справа також потребує деяких зусиль та самовіддачі.

Тут у вас є можливість бути тим, ким ви хочете бути, або навпаки бути собою, адже жодних ризиків зніяковіти за свою поведінку чи зовнішній вигляд у цьому разі немає. Не забувайте також, що конкретна ціль потребує тим не менше рішучих дій. Якщо, людина сподобалась, треба поступово пересувати спілкування у іншу площину — поговорити по телефону, аби почути голос та оцінити манеру спілкування, а потім і в реальному світі зустрітися. У вас є достатньо часу аби розробити виграшний план та як слід підготуватись.

Інтернет дає можливість вперше оцінити людину саме за її внутрішнім світом, а не зовнішнім виглядом, який має досить суб’єктивний характер. Адже людина гарна душею – гарна й тілом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...