• Главная
  • Яка шкільна дошка має бути у кожному класі
23:40, 2 сентября 2014 г.

Яка шкільна дошка має бути у кожному класі

Важко уявити собі сучасний клас у школі, в якому була б відсутня велика та зручна шкільна дошка, яка є не лише прикрасою кабінету, але й важливою складовою повноцінного навчального процесу. Саме дошка допомагає кожному вчителю якомога якісніше викладати матеріал в найбільш оптимальній формі.

Проте купити шкільні дошки високої якості не так-то і просто, адже на сучасних ринках досить важко знайти дійсно якісну продукцію. Головними критеріями вибору такого атрибуту класу мають бути поверхня та безпосередній розмір дошки. Зокрема, її поверхня має бути максимально стійкою до найскладніших механічних пошкоджень. Саме тому, вкрай важливо для класу обирати якісні та надійні дошки, які зможуть слугувати більше, ніж декілька років.

Крім того, особливу увагу слід звернути і на розмір дошки, який має бути великим. Звісно, дошки маленького розміру коштують дещо дешевше, але в результаті ви отримаєте багато незручностей. У кожному класі знайдуться діти, які мають проблеми із зором, для яких саме велика дошка допоможе не відчувати дискомфорт під час навчання.

Якісна шкільна дошка також має відповідати вимогам всім існуючим ДСТУ, адже без цього якісний процес навчання не можливий.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...