• Главная
  • «Перша приватна броварня» звернулася до СБУ щодо перевірки звинувачень в фінансуванні сепаратистів
08:28, 17 июля 2014 г.

«Перша приватна броварня» звернулася до СБУ щодо перевірки звинувачень в фінансуванні сепаратистів

Один з найвідоміших українських виробників пива ТОВ ТВК «Перша приватна броварня» подала заяву до Служби безпеки України з проханням здійснити перевірку власної діяльності з метою спростування інформації щодо її причетності у фінансування сепаратистської і терористичної діяльності на Сході України. Про це повідомила юрисконсульт компанії Юлія Свистович.

За її словами, причиною такого кроку стала заздалегідь спланована замовна кампанія у Києві та Львові, спрямована на дискредитацію іміджу Першої приватної броварні: у громадському транспорті та на вулицях міст почали масово поширюватися листівки з недостовірною інформацією та відповідними безґрунтовними звинуваченнями. Як зазначила пані Свистович, звернення до Служби безпеки з заявою про перевірку діяльності, яку ініціює сама компанія, – це цивілізоване та правове рішення, яке повинно виключити будь-які домисли і спекуляції з цього приводу у майбутньому.

Компанія також звернулася з відповідними позовами до Генеральної Прокуратури та Прокуратури Львівської області щодо початку розслідування кримінального правопорушення та притягнення винних до адміністративної та кримінальної відповідальності.

«Виявлено та затримано групу осіб, які займалися поширенням неправдивої інформації, встановлено, що за ці вчинки вони отримали грошову винагороду. Після відповідного рішення Прокуратури, буде відкрито кримінальне впровадження», - зазначає юрист «Першої приватної броварні».

Інформація про компанію
«Перша приватна броварня» була створена в 2004 році родиною Андрія Миколайовича Мацоли і залишалася виключно сімейним бізнесом до січня 2012 року.
У 2012 році відбулося злиття компанії з ПБК «Радомишль», який належав міжнародній групі OASIS CIS, що спеціалізується на виробництві пива та безалкогольних напоїв у 6 країнах. 30% акцій OASIS CIS належать Європейському Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) i німецькому пивному концерну Oettinger. Контрольним пакетом OASIS CIS володіють 4 керуючих партнера компанії – громадяни США, Ізраїлю, Великобританії та Росії.
«Перша приватна броварня» сьогодні здійснює управління 2-ма пивзаводами – у Львові та в Радомишлі сумарною потужністю 2 млн гл пива в рік. Найбільшим акціонером компанії та її СЕО є український бізнесмен Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР. Решта акцій розподілені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи OASIS.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...