
12:53, Вчора
З ЮНЕСКО виходять США
Участь США у міжнародних організаціях в подальшому має посилювати країну, каже речниця Держдепу.
США оголосили про своє рішення вийти з ЮНЕСКО
Речниця Держдепаратменту США Теммі Брюс підтвердила вихід США з Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО). За її словами, організація відійшла від своєї основоположної місії.
Вона зазначила, що 22 липня США оголосили про своє рішення вийти з ЮНЕСКО. У Вашингтоні вважають, що не тільки вона більше не виконує свою місію, а й багато інших організацій ООН.
"У майбутньому участь США в міжнародних організаціях має зробити Америку безпечнішою, сильнішою та процвітаючою", – зазначила Брюс.
Напередодні про те, що таке рішення ухвалив президент США Дональд Трамп, повідомили Reuters та The New York Post. Він пояснив це "антиамериканською й антиізраїльською політикою" ЮНЕСКО та "пробудженим" порядком денним.
Це вже другий вихід США з організації. Перший відбувся у 2017 році і також був ініційований Трампом.
Інформує budport.com.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:53
Вчора
10:12
Вчора
14:20
23 липня
ТОП новини
live comments feed...