Новини компаній
15:33, 1 лютого
Купівля квартири, як інвестиція – аргументи «за» та «проти»
Новини компаній
Інвестиції в житлову нерухомість є одним з найпоширеніших видів капіталовкладень, оскільки потенційний інвестор може на власні очі побачити об'єкт інвестиції, спостерігати процес будівництва багатоквартирного житлового будинку (у тому числі купленої квартири) від початку до кінця – до здачі висотки в експлуатацію. Крім того, такий вид інвестиції дозволяє покупцеві квартири на вторинному ринку житла вирішити житлові проблеми, обравши на сайті https://obyava.ua/ua/nedvizhimost/prodazha-kvartir/odessa для придбання квартири, в яку можна вселятися відразу після оформлення документів купівлі/продажу. Істотні вигоди можна отримати при покупці житлової нерухомості на початковому етапі будівництва, однак такий вид інвестиції є найбільш ризикованим.
Які переваги мають інвестиції в житлову нерухомість
Інвестиції у житлову нерухомість здійснюються не лише з метою вирішення житлових проблем покупця квартири та/або членів його сім'ї. У таких інвестицій може бути кілька варіантів, що передбачають:
- наступне здавання купленої квартири в оренду з метою отримання стабільного пасивного заробітку. Попит на орендоване житло ніколи не зменшується, а розмір орендної плати тільки збільшується з урахуванням інфляційних процесів, тому власникам житлової нерухомості не варто перейматися відсутністю потенційних квартиронаймачів та падіння доходів;
- продаж квартири після завершення ремонту, коли її вартість значно зросла. Через певні ситуації попит на квартири залишається на досить високому рівні, а об'єктивних передумов для падіння цін на житло в найближчій перспективі не спостерігається;
- перепрофілювання квартири під комерційну нерухомість (це насамперед стосується житла, розташованого на перших поверхах висотки, де можна облаштувати (після отримання всіх необхідних дозволів) перукарню, салон краси або аптеку або офіс невеликої компанії).
Можливі недоліки інвестицій у нерухомість
На відміну від інвестицій у цінні папери чи криптовалюту, інвестиції у житлову нерухомість вимагають подальших капіталовкладень, оскільки квартира з часом потребує ремонту – капітального чи косметичного (більше економного).
Дані витрати будуть потрібні незалежно від того, де розташований об'єкт інвестиції – в новобудові, де найчастіше купуються «голі стіни» або на вторинному ринку, де не рідкість – зношені інженерні комунікації, неякісне покриття для підлоги, стара алюмінієва проводка, що вимагає обов'язкової заміни.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...