• Головна
  • Сучасні напрямки у ремонті приміщень
Новини компаній
10:00, 3 грудня 2023 р.

Сучасні напрямки у ремонті приміщень

Новини компаній

Сьогодні ті види ремонту, які користуються популярністю, включають в себе елементи розумних технологій та заощадження середовища. На сайті https://umall.ua/catalog/stroitelstvo-i-remont-iaqxx2bk/ ви зможете придбати якісні інструменти для реалізації своїх ідей у будівництві, створити які допоможе розуміння сучасних стилів.

Сучасні напрямки у ремонті приміщень , фото-1

Стиль хай-тек

Сучасний хай-тек використовує передові технології для створення інтелектуальних та ефективних житлових просторів, що здатні перетворювати простір на вільний, розширений. Цей напрямок характеризується наступними особливостями:

  • Впровадження системи «розумний дім». Це означає автоматизування управління світлом, опаленням, кондиціонуванням повітря та іншими електронними системами, що є у приміщенні. Ви можете керувати їми через мобільні додатки чи користуватися голосовими командами.
  • Використання сучасних матеріалів у ремонті. Наприклад: енергозберігаючі вікна, теплоізоляція, сонячні батареї.
  • Часто у хай-тек будинки встановлюються системи відеоспостереження, смарт-двері та інші системи безпеки, якими легко керувати через смартфон або комп’ютер.
  • Використання меблів із вбудованою електронікою.
  • Створення інтегрованих мультимедійних центрів з аудіо та відео-системами, розподіленням звуку та великими екранами, проекторами.

Останнім трендом у ремонті цього напрямку є застосування віртуальної реальності, як елементу дизайну. Хай-тек спрямований на створення інноваційних, енергоефективних та комфортних просторів, в яких технології інтегруються з кожним аспектом побуту. На офіційному сайті Ukrainian Mall ви знайдете усі дрібні елементи для реалізації будь-якого ремонту.

Сучасні напрямки у ремонті приміщень , фото-2

Стиль лофт

Сучасний стиль, що широко використовується для створення середовища домашнього простору та комерційних приміщень. Він виник через естетику промислових приміщень ще у другій половині 20го століття, коли люди мистецтва почали активно використовувати покинуті фабрики як свої студії, в яких згодом починали не тільки працювати, але й жити. Цей напрямок включає в себе відповідні елементи промислового характеру. Такі як високі стелі з необроблених природних матеріалів, бетонні стіни, відкриті труби та необроблені електричні проводи. Стиль лофт сприяє створенню відкритих просторів без багатьох перегородок. Кімнати, як правило, великі та просторові.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...