• Головна
  • Покупка квартири: враховуємо продавців та наявність меблів
Новини компаній
22:48, 1 жовтня 2023 р.

Покупка квартири: враховуємо продавців та наявність меблів

Новини компаній

Враховуємо продавців та наявність меблів при покупці квартири

Багато покупців прагнуть придбати квартиру за мінімальною вартістю, часом не замислюючись про те, що такий варіант покупки таїть у собі певні наслідки у вигляді неякісного утеплювача зовнішніх стін, неякісних матеріалів для облаштування інженерних та комунікаційних мереж та інші недоліки. Саме тому розглядаючи варіанти на первинному ринку житла для можливої купівлі квартири тут необхідно враховувати не тільки (і не стільки) цінові параметри одного квадратного метра житла, але і репутацію компанії-девелопера, тривалість її перебування на ринку та відгуки реальних покупців.

Хто виступає продавцями житлової нерухомості

Продавцями квартир на первинному ринку житлової нерухомості виступають як безпосередні компанії-забудовники, так і агентства нерухомості чи окремі ріелтори. Розглядаючи варіанти купівлі квартири, необхідно враховувати, що:

  • купівля квартири у безпосереднього девелопера дозволяє суттєво заощадити на вартості квартири, особливо якщо купівля здійснення на початковому етапі будівництва житлового будинку, коли девелопери шукають можливих покупців, що виступають інвесторами;

  • купівля квартири через агентство нерухомості позбавляє покупця необхідності тривалого пошуку необхідного варіанту квартири. Достатньо позначити в заявці агентству параметри квартири, її приблизну площу, вартість та місце розташування та покупцю буде запропоновано кілька найбільш підходящих за описом варіантів житлової нерухомості. Недоліком використання послуг ріелтора є додаткові фінансові витрати, що становлять від 3 до 5% вартості квартири;

  • купівля квартири від безпосереднього власника квартири у новому будинку передбачає додаткові витрати на оплату послуг нотаріуса та на перевірку юридичної чистоти квартири.

Як наявність меблів впливає на вартість квартири

Наявність кухонних меблів та спального місця дозволяє покупцеві квартири вселитися в неї відразу після оформлення відповідних документів. Однак продати таку квартиру значно складніше, оскільки у потенційних покупців різні смаки та уподобання, у тому числі щодо меблів.

Крім того, у багатьох покупців житлової нерухомості на колишньому місці проживання можуть бути свої меблі, які вони планують перевезти в нову квартиру. При цьому ринкова вартість квартири з меблями буде дещо вищою в порівнянні з іншими, доступнішими варіантами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...