• Головна
  • Джимнема сильвестра (лісова) — лікувальні властивості і застосування
Новини компаній
13:00, 30 серпня 2023 р.

Джимнема сильвестра (лісова) — лікувальні властивості і застосування

Новини компаній

Активний компонент рослини джімнему сильвестру — джімнемова кислота — сприяє підтримці виробництва інсуліну. Відомо, що крім свого позитивного впливу на регулювання рівня цукру в крові, кислота джимнема сприяє відновленню клітин підшлункової залози, які відповідають за виробництво інсуліну. Додатково вважається, що екстракт джимнеми може блокувати абсорбцію цукру в шлунково-кишковому тракті. Оскільки діабет, як правило, виявляється лише тоді, коли клітини підшлункової залози, відповідальні за виробництво інсуліну, зазнають серйозних пошкоджень, екстракт джимнеми рекомендується для профілактики діабету, а також для лікування, особливо у літньому віку. Джимнема сильвестра (лісова) купити можна у будь - якому спеціалізованому магазині.

Джимнема сильвестра (лісова) — лікувальні властивості і застосування, фото-1

Дослідження, до яких запросили хворих на цукровий діабет 1 та 2 типу показали, що серед всіх, у 27 пацієнтів з цукровим діабетом 1 типу, які знаходилися на інсулінотерапії, екстракт джімнеми в рази знизив потребу в інсуліні та допоміг нормалізуватися глюкозі в крові. Вивчення впливу джимнеми на 2 тип діабету також виявило обнадійливі результати. В ході дослідження 22 пацієнтам з цукровим діабетом 2 типу було надано екстракт джимнеми в поєднанні з цукрознижувальними препаратами. Таким чином, можна визначити, що джимнема може використовуватися разом із сучасними гіпоглікемічними лікарськими засобами. Оскільки препарати на основі джимнеми лісової здатні зменшувати поглинання глюкози та олеїнової кислоти в кишечнику, а також підганяти відчуття голоду, їх можна рекомендувати для використання в корекції ваги тіла та лікуванні аліментарного ожиріння.

Джимнема сильвестра застосовується для:

  • регулювання рівня цукру в крові;
  • підтримання утворення інсуліну в організмі;
  • нормалізації обміну вуглеводів;
  • корекції ваги тіла;
  • зниження рівня холестерину;
  • перешкоди розвитку цукрового діабету;
  • при лікуванні аліментарного ожиріння.

Способи застосування та протипоказання

Різні виробники кладуть різну дозу цього корисного продукту у свої біологічні добавки. Тому перед використанням краще проконсультуватися з лікарем. Загалом значна частина виробників радить приймати 400 мг препарату на добу.

Зачасту лікувальні капсули з екстрактом джимнеми приймають для схуднення. Не потрібно думати, що ці капсули стануть чудом і позбавлять вас зайвих кілограмів, потрібно прикласти зусиль. разом з цим пацієнт має слідкувати за своїм здоровʼям та притримуватись здорового способу життя. Ще в жодної людини не було побічних реакцій від використання цієї рослини. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...