• Головна
  • Як працюють одноразки - розбираємось, як правильно парити одноразові електронні сигарети
Новини компаній
11:00, 13 січня 2023 р.

Як працюють одноразки - розбираємось, як правильно парити одноразові електронні сигарети

Новини компаній

Взагалі з експлуатацією одноразових електронних сигарет, здавалося б, взагалі не має бути проблем. Адже саме за простоту користування їх полюбили прихильники паріння. І це справді головний козир таких пристроїв. Хоча можна ще назвати невеликі розміри, зручність носіння та зберігання, стильну зовнішність. Погодьтеся, набагато приємніше парити гарний сучасний пристрій, який навіть за певних обставин може грати роль привабливого аксесуару.

Як працюють одноразки - розбираємось, як правильно парити одноразові електронні сигарети, фото-1

Але ми сьогодні поговоримо не про переваги одноразових електронних сигарет. А про те, як їх правильно використовувати. І це не жарт. Бо новачки у парінні навіть можуть завдати собі шкоди, якщо зроблять все не так як слід. Або, в кращому випадку, виведуть свій пристрій з ладу набагато раніше заявленого виробником терміну. Отже, спробуємо розібратись, як купити одноразку та отримувати задоволення від її використання, а не розчаруватись внаслідок незнання нескладних правил паріння.

Що може взагалі статися і чому?

Передусім варто поговорити про ймовірну шкоду для організму. Річ у тім, що в одноразових електронних сигаретах використовується рідина на сольовому нікотині. ЇЇ міцність здебільшого складає 5%, тобто в 1 мл жижі є 50 мг нікотину. Це дуже висока масова доля. Ба більше, нікотинова сіль у 200 разів швидше всмоктується в кров та набагато довше виводиться з організму. Зараз питання не в тому, чому так відбувається. Просто треба знати, що відчуття нікотинового голоду вгамовується всього за декілька затяжок. Тому, якщо прихильник паріння, новачок у цій справі, вирішить зробити набагато більше тяг, то ризикує отримати передозування. Його головні симптоми — запаморочення, головний біль, загальна слабкість, нудота, блювота. Нарешті, якщо за короткий час “збагатити” організм дозою у 50–100 мг (це залежить від маси тіла, індивідуальних особливостей конкретної людини та стану її здоров’я), то отруєння може мати смертельні наслідки.

Пристрій для паріння також не довго протримається, якщо користуватися ним не правильно. Справа в тому, що одноразки не призначені для довгих та частих перекурів. Ну ось такі вони тендітні та ніжні, ці одноразові електронні сигарети. Однак це, звичайно, жарт, бо насправді причина не в цьому, а в конструкції таких девайсів. Невеликі розміри, суміщення баку для рідини та випарювальної камери роблять неможливим використання потужної та глибокої вільної тяги.

Тобто “затягнувся на всі груди” — це не про одноразки. Затяжки мають бути неглибокими, а пара спочатку пропускається через горлянку, а лише потім направляється до легенів. Про відмінності тяг ми ще трохи поговоримо далі, а зараз взнаємо про наслідки інтенсивного вдихання пари. Першим не витримає випаровувач, який просто вийде з ладу. Сильна тяга порушить правильне положення вати, яка намотана на спіраль. Вона підгорить, що стане причиною відчуття гіркоти у роті. Тому парити буде просто огидно.

Якщо вільна каса в Макдональдсі — це добре, то вільна тяга в парінні одноразок — навпаки, дуже зле

Отже, існують два різновиди тяг:

  • Вільна — передбачає глибоке вдихання пари безпосередньо в легені. Ще такий тип затяжки називають кальянною тягою, бо саме там він завжди використовується. На такій тязі працює більшість вейпів — наприклад, боксмоди, мехмоди. Але не багаторазові под системи та одноразові електронні сигарети.
  • Сигаретна — у цьому випадку необхідно зробити вдих невеликої глибини, спочатку пропустити пару через рот і лише згодом направити у внутрішній орган дихання. Таку затяжку ще називають тугою.

Треба зазначити, що в деяких моделях багаторазових под систем взагалі передбачили функцію блокування глибокої затяжки. За своєю конструкцією одноразки — це ті ж поди, тільки життєвий цикл в них коротший. Тому перекур має складатись усього з кількох тяг та тривати незначний проміжок часу. Ба більше, треба затягуватися спокійно та робити паузу хоча би у 4–5 секунд між “підходами”. Інакше вата на спіралі не встигне як слід промочитися рідиною для паріння. Тому невдовзі з’явиться відчуття гіркоти під час затягування та прийдеться купувати нову одноразку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...