• Головна
  • VIN-кодування: що означає цей шифр та як його застосувати для пошуку запчастин
Новини компаній
16:10, 2 грудня 2022 р.

VIN-кодування: що означає цей шифр та як його застосувати для пошуку запчастин

Новини компаній
VIN-кодування: що означає цей шифр та як його застосувати для пошуку запчастин, фото-1

VIN-код є унікальним для конкретної моделі авто. Він складається зазвичай із 17 символів і включає три показники – інформація про модель, дату випуску та виробника. Таким чином вдається чітко ідентифікувати автомобіль і встановити які підходять для його ремонту запасні частини.

Широкий асортимент запасних частин для різноманітних механізмів та вузлів і агрегатів автомобілів всіх популярних марок та моделей пропонує інтернет-магазин АльтСтар. Тут можна купити запчастини по він коду провідних виробників запасних деталей та елементів деталей і вузлів, таких як Bosch, Iskra, Lucas, Era, Valeo, Nsk, Koyo та багато інших. Компанія пропонує вибір систем подачі палива та систем запалювання, підшипники, електротехнічні елементи автомобільних систем. А також всі необхідні запасні частини для оригінальних кондиціонуючих та опалюваних автономних систем в автомобілі.

Як прочитати інформацію коду?

Насправді код не є секретним і розшифрувати його повідомлення можна достатньо легко, якщо просто знати цифрові позначки. Отже, перші три символи – це букви латиницею або цифри, що позначають країну-виробника:

  • 1…5 – країна Північної Америки, зокрема США можуть позначатись цифрами 1, 4, 5, цифро-сполученнями 7F-70;
  • країни Європи мають показник S – Z;
  • азійські виробники авто – J – R.

Наступні цифри коду можуть показувати таку інформацію:

  • використана автомобільна платформа;
  • модель;
  • тип кузова.

Розділ ідентифікатора конкретного транспортного засобу допомагає встановити всі конкретні властивості та характеристики автомобіля – рік випуску та інше. Варто вказати, що самостійна спроба повністю розшифрувати код не завжди є вдалою, оскільки він може мати контрольні цифри, а конкретні способи передачі коду можуть трохи змінюватись в залежності від географічного розташування виробника автомобіля, наприклад у Європі чи країні Африки або Азії.

Водночас використання він-коду дозволяє дуже точно встановити ті запасні частини, які ідеально будуть працювати у відремонтованому авто конкретної марки та моделі.

Чому потрібно довіряти номеру він-коду під час замовлення?

Це дуже просто. Всі ці коди розроблені у відповідності до стандартів і самі виробники кодують автомобілі. Виробники запасних частин зацікавлені, щоб їх продукція була якнайбільше універсальна і підходила до ширшого кола авто. Саме тому чимало автовиробників використовують для конструювання автомобілів єдину автомобільну платформу. Отже, підбір запасних частин буде простіше і він точно відповідатиме поставленим завданням і меті – встановити на авто запасну частину із необхідними параметрами та відповідної якості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...