• Головна
  • Бездротова, дротова чи гібридна — яку поставити сигналізацію додому
Новини компаній
12:53, 2 грудня 2022 р.

Бездротова, дротова чи гібридна — яку поставити сигналізацію додому

Новини компаній

Всі системи сигналізації призначені для інформування власників житла та їх майна про загрозу. При виборі правильної, перше, що слід врахувати — яка форма електропостачання буде найкращим варіантом, а також надійною. Всі види видають світлові та звукові сигнали, а також можуть надсилати SMS-повідомлення заздалегідь визначеним особам. І хоча вони відрізняються за способом живлення, це не змінює їхньої ефективності.

Пропоновані на ринку рішення мають свої переваги й недоліки, тому варто детально ознайомитися з технічними характеристиками бездротових, дротових і гібридних систем перед тим як поставить сигнализацию на дом в Харькове від обраної вами фірми.

У чому переваги дротових та гібридних сигналізацій і де вони застосовуються

Дротові системи сигналізації складаються з компонентів, які з'єднані між собою кабелями передачі. З іншого боку, гібридні також використовують бездротові технології в дротових установках, які можуть включати датчики руху, геркони або IP-камери. Сигналізації, засновані на повній або частковій проводці, покладаються на виняткову передачу даних, що робить їх набагато менш сприйнятливими до будь-якого виду перешкод. Моделі, що використовують гібридні функції, можуть бути розширені додатковими компонентами дуже швидко і легко.

Бездротова, дротова чи гібридна — яку поставити сигналізацію додому, фото-1

Варто зазначити, що на ринку існує дуже широкий спектр бездротових продуктів, призначених саме для таких інсталяцій. Важливо, що дротові моделі набагато дешевші в експлуатації. Крім того, вони постійно живляться від електрики й не потребують періодичної заміни батарейок чи акумуляторів.

Встановлення дротової системи може бути проблематичним в існуючих будівлях, оскільки це вимагатиме кування стін, а потім дорогого ремонту. Тому вибір такого рішення однозначно краще продумати ще на етапі проєктування будь-яких інсталяцій. Гібридні, з іншого боку, призначені для осель, в яких вже є кабелі та функціонуюча дротова система. Важливо, що система передбачає можливість її розширення шляхом додаткових бездротових компонентів. Дротові сигналізації, завдяки відсутності перешкод, відмінно підходять для великих будівель, наприклад, промислових підприємств.

Де найкраще працюватиме бездротова сигналізація

Бездротова сигналізація заснована на роботі пристроїв, які з'єднані між собою мережею передачі даних. Крім того, вони працюють від акумуляторних батарей, що відкриває широкі можливості з точки зору місця встановлення. Монтаж бездротових моделей дуже простий і швидкий, не вимагає протягування кабелів і втручання в стіни. Як наслідок, така система може бути встановлена практично в будь-якому місці.

Бездротові системи ідеально підходять для дач і присадибних ділянок. Йдучи з дому, господарі можуть вимкнути електрику, і камери продовжать працювати, записуючи зображення. Крім того, це рішення актуальне для квартир, сходових клітин та орендованого житла. Таким чином, можна захистити майно компанії та контролювати співробітників. Крім того, бездротову сигналізацію можна дуже легко розширити.

Важливо, що всі вищезазначені типи мають однакові характеристики з точки зору програмування та сигналізації. Вибір конкретного рішення залежить від індивідуальних потреб замовника та особливостей будівлі, в якій планується розміщення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...